Переключитись на повну версію сайта
Безкоштовні завантаження. Україна
 
 
Меню сайта
 
 
 
 
Останні додані файли

Пропонований посібник спрямований на забезпечення комплексної підготовки до складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, адже в 2017 році результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України


Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з географії 2017 року, яке проводиться у формі тестування.


Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з біології 2017 року, яке проводиться у формі тестування.


Орієнтовний календарний план складено відповідно до розвантажених програм Міністерства освіти і науки України (2011 р., з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 №948), рекомендованих для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою. Battle Carnival - представляємо вашій увазі новий онлайн-шутер нового покоління, який покликаний розламати всі наявні стереотипи про ігри подібного жанру. Вам належить знищувати своїх ворогів за допомогою тапка, мікрофона або заточеного льодоруба, вибір залежить тільки від вас


VA - Big Love 20 від Love Radio - представляємо вашій увазі підбірку з двадцяти треків від знаменитої радіостанції Love Radio. Відбір проходив на підставі самих затребуваних композицій, які найчастіше замовляли на радіо. Слухайте тільки кращу і саму популярну музику.


The Walking Dead: A New Frontier - на що готовий піти людина, коли сім'я, це єдине, що залишилося цінного в його житті? Події гри розгортаються після чотирьох років, після того, як зомбі-апокаліпсис розвалив існувала цивілізацію і величезні міста змінили маленькі поселення, з кожним днем ​​яких стає все менше


BIOS - ця абревіатура походить від акронима Basic Input Output System (Базова Система вводу-виводу). Гра являє собою дуже напружений шутер з видом від першої особи, в якій вам належить якомога швидко пройти змодельований рівень передбачивши правильну стратегію і тактику ведення бою. У грі передбачена таблиця лідерів, в якій гравці з усього світу зможуть змагатися за першість.


The Butterfly Sign - представляємо вашій увазі новий захоплюючий детектив з видом від першої особи, в якому ми постаємо в ролі останнього залишився в живих людини після того, що сталося жахливого теракту. Ви єдиний, хто бачив все на власні очі, але деякі моменти ви забули. Ви погодилися прийняти експериментальний препарат, який відправить вас в подорож у власне свідомість, щоб по крихтах відновити всі деталі події.


American Truck Simulator - новий симулятор від розробників знаменитого Euro Truck Simulator. Вас запрошують на Західне узбережжя Америки, саме там, за участю великих артерій по всьому Золотому штату, вас чекає настільки реалістичні вантажоперевезення, що навіть реальні здадуться легше. Америка багата на красу і вантажівки, які будуть


Braveland Stories - якщо вам подобається серія ігор Braveland, то цей реліз точно для вас. Досить зручно з одного ярлика відразу запускати всі три гри з цієї чудової серії: Braveland, Braveland Wizard, Braveland Pirate. Реліз робився для себе, але може і іншим теж стане в нагоді.


Trisha Yearwood - Discography - представляємо вашій увазі повну дискографію знаменитої кантрі артистки Тріша Йервуд. Величезний пік популярності припав на дев'яності роки, адже її альбом став справжнім переворотом в жіночій кантрі музики. Вона продала цей альбом кількістю в 2 мільйони примірників, отримавши «платиновий» статус.


LUXEmusic - Dance Super Chart Vol.98 - найбільший музичної російський лейбл LUXEmusic з гордістю представляє вашій увазі новий, дев'яносто восьмий, музична збірка свіжих треків своїх артистів.


DJ Feel - TOP 30 Of November - представляємо вашій увазі новий музичний збірник від одного з кращих світових діджеїв, DJ Feel. Альбом включив в себе тридцять композицій, на яких можна почути безліч гучних імен.


Root Of Evil: The Tailor - сюжет гри розповідає про один дивний випадок, який стався двадцять років тому. Сталося жорстокої вбивство молодої сімейної пари, в результаті чого вижив тільки новонароджена дитина. Поліцейське розслідування дало висновок про те, що це було самогубство. Дитина був відправлений до інтернату. Однак після закриття справи сусіди стали скаржитися на дивний шум з будинку, були чутні кроки, звуки працюючої швейної машинки ... відчуття, немов духи померлих продовжували життя в цьому будинку ....


Her Story - представляємо вашій увазі нову пригодницьку гру від творця таких хітів як Silent Hill: Shattered Memories і Aisle. Гра являє собою пригодницький детектив з елементами квесту, в якій гравці виступають в ролі справжніх детективів. В основу сюжету покладено реально відбулися події, історія, яка трапилася з однією дівчиною. Її безліч разів викликали на допит


ARMA 3 - реалістичний тактичний військовий симулятор від компанії Bohemia Interactive, яка прославилася завдяки чудовій серії "Operation Flashpoint". Нове творіння незалежних розробників увібрало в себе все найкраще від попередніх ігор, але при цьому обзавелося величезною кількістю поліпшень і нововведень. Гра може похвалитися повністю новим фізичним движком, пристойним асортиментом сучасної військової техніки, солідним бойовим арсеналом самого різноманітної зброї і довгоочікуваної можливістю 


Події гри Shadow Tactics: Blades of the Shogun відбуваються на території Японії в епоху Едо. Головними дійовими особами є члени особливого загону вбивць, на чиї плечі щодня лягають найскладніші завдання щодо усунення недоречних. Вам належить узяти на себе контроль над цілим загоном і спробувати налагодити стосунки між усіма членами команди, адже кожен з них спочатку буде вважати себе кращими за інших, що може привести до дуже сумних наслідків.


Вашій увазі представляє 40 кращих європейських треків за минулий тиждень. Серед них любителі музики знайдуть саме те, що їм треба, адже якимось одним конкретним жанром пісні не обмежені, а значить проявивши трохи терпіння і прослухавши пару-другу пісень ви знайдете те, що шукаєте.


 
 
 
 
Форма входа
 
 
Повна версія сайту