abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Програми на ПК
>
Ми в ВК
Сподобався сайт? Додайте в закладки комбінацією клавіш Ctrl+D
Головна » Файли » Програми на ПК » Ключі до програм

Скачати Нові ключі для антивіруса Norton 2016

Нові ключі для антивіруса Norton 2016
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Norton Security - новий антивірусний продукт, розроблений компанією Symantec, що прийшов на зміну антивірусним рішенням Norton Antivirus, Norton Internet Security і Norton 360.

Оновлення антивіруса торкнулося не тільки внутрішніх механізмів роботи, а й зовнішнього вигляду продукту. Одним з характерних рис даної програми з'явився повністю перероблений інтерфейс, який став набагато простіше і зрозуміліше. Весь функціональний пакет диференційований по чотирьом вкладках (Security, Identity, Backup і Performance).

В рамках даної програми перероблені і покращені 5 рівнів захисту, включаючи технології мережевого захисту, такі як брандмауер і система запобігання вторгнень (IPS), технології файлового захисту, технології захисту на основі репутації і технології на основі поведінкового аналізу (SONAR).

Антивірус на 80 відсотків створений на базі хмарних технологій. Таким чином, в режимі реального часу забезпечується виявлення шкідливих програм. При отриманні доступу до файлу, Norton Security оцінює його з використанням безлічі критеріїв (близько тисячі), з метою визначення можливих ризиків загрози. Крім того, інформація про новітні загрози миттєво стає доступною через хмарну інфраструктуру антивіруса, що значно підвищує швидкість отримання захисту від різного роду погроз.


Нові ключі для антивіруса Norton 2016 скачати безкоштовно у форматі zip
Скачати (0.4Kb)

Нові ключі для антивіруса Norton 2016
Загальний розмір:
Загальні дані: Додано:19.03.2016, Переглядів:314, Категорія:Ключі до програм
Скачали: 3 раз
Схожі Ключі до програм:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати zip Нові ключі для антивіруса Norton 2016 повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0