abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Сподобався сайт? Додайте в закладки комбінацією клавіш Ctrl+D
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Жири презентація 2 варіант

Жири презентація 2 варіант
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Жири, органічні сполуки, повні складні ефіри гліцерину (тригліцериди) і одноосновних жирних кислот; входять в клас ліпідів. Поряд з вуглеводами і білками Ж. - один з головних компонентів клітин тварин, рослин і мікроорганізмів. Будова Ж. відповідає загальній формулі: 
CH 2-O-CO-R ' 

CH-О-CO-R'' 

CH 2-O-CO-R''', 
де R ', R''і R''' - радикали жирних кислот. Всі відомі природні Ж. містять у своєму складі три різних кислотних радикала, що мають неразветвленную структуру і, як правило, парне число атомів вуглецю. З насичених жирних кислот в молекулі Ж. найчастіше зустрічаються стеаринова і пальмітинова кислоти, ненасичені жирні кислоти представлені в основному олеїнової, лінолевої та ліноленової кислотами. Фізико-хімічні та хімічні властивості Ж. значною мірою визначаються співвідношенням входять до їх складу насичених і ненасичених жирних кислот. 
Ж. нерозчинні у воді, добре розчиняються в органічних розчинниках, але зазвичай погано розчиняються в спирті. При обробці перегрітою парою, мінеральними кислотами або лугом Ж. піддаються гідролізу (омилення) з утворенням гліцерину і жирних кислот або їх солей утворюючи мила. При сильному збовтуванні з водою утворюють емульсії. Прикладом стійкої емульсії Ж. у воді є молоко. Емульгування жирів у кишечнику (необхідна умова їх всмоктування) здійснюється солямижовчних кислот. 


Жири презентація 2 варіант скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Жири презентація 2 варіант
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:06.12.2015, Переглядів:207, Категорія:Презентації
Скачали: 116 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Жири презентація 2 варіант повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0