abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Шановний користувач рекомендуємо вам Зареєструватись! Користувачі сайту не бачуть реклами
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Жан Батист Ламарк. Презентація 2016

Жан Батист Ламарк. Презентація 2016
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Французький учений Жан Батист Ламарк став першим біологом, який спробував створити струнку і цілісну теорію еволюції живого світу. Чи не оцінена сучасниками, піввіку потому його теорія стала предметом гарячих дискусій, що не припинилися й у наш час.

Жан Батист П'єр Антуан де Моне, шевальє де Ламарк, народився 1 серпня 1744 року в містечку Базантен, в сім'ї небагатих дворян. Батьки хотіли зробити його священиком, але в 16 років Ламарк залишив єзуїтський коледж і пішов добровольцем в діючу армію. У боях він виявив неабияку хоробрість і дослужився до звання офіцера.

У віці 24 років Ламарк залишив військову службу і приїхав у Париж, щоб учитися медицині. Під час навчання його зацікавили природничі науки, особливо ботаніка. Таланту і старання молодому вченому було не позичати, і в 1778 році він випустив тритомну працю «Французька флора». Книга принесла йому популярність, він увійшов в число найбільших французьких ботаніків. П'ять років після того Ламарка обрали членом Паризької академії наук.

У 1789-1794 рр. у Франції вибухнула велика революція, яку Ламарк зустрів зі схваленням. Вона докорінно змінила долю більшості французів. 1793 рік різко змінив і долю самого Ламарка. Старі установи чи закривалися перетворювалися. Королівський ботанічний сад, де працював Ламарк, був перетворений в Музей природної історії. Ламарку запропонували залишити заняття ботанікою і очолити кафедру «природної історії комах і хробаків». Тепер би її назвали кафедрою зоології безхребетних.

Нелегко було майже 50-річній людині змінювати спеціальність, але завзятість ученого допомогла перебороти всі труднощі. Ламарк став таким же знавцем в області зоології, яким був в області ботаніки.

Ламарк захоплено взявся за вивчення безхребетних тварин (до речі, саме він у 1796 році запропонував назвати їх «безхребетними»). З 1815 по 1822 р виходив в світ семитомна праця Ламарка «Природна історія безхребетних». У ньому він описав всі відомі в той час роди і види безхребетних. Лінней розділив їх тільки на два класи (хробаків і комах), Ламарк же виділив серед них 10 класів. (Сучасні вчені, зауважимо, виділяють серед безхребетних більш 30 типів.)


Жан Батист Ламарк. Презентація 2016 скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2mb)

Жан Батист Ламарк. Презентація 2016
Загальний розмір: 2mb
Загальні дані: Додано:12.09.2016, Переглядів:161, Категорія:Презентації
Скачали: 43 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Жан Батист Ламарк. Презентація 2016 повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0