abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Допоможіть іншим користувачам обрати файл. Оцінюйте, діліться пишіть комментарі ваша думка важлива!
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Виробницво чавуну і сталі презентація

Виробницво чавуну і сталі презентація
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Виплавка чавуну і сталі. Сучасне металургійне виробництво чавуну і сталі складається з складного комплексу різних виробництв 1. Шахт і кар'єрів з видобутку руд, кам'яного вугілля, флюсів, вогнетривких матеріалів.
2. Гірничо-збагачувальних комбінатів, на яких підготовляють руди до плавки, збагачують їх, видаляючи частину порожньої породи, і отримують концентрат - продукт з підвищеним вмістом заліза в порівнянні з рудою.
3. коксохімічний цехів і заводів, на яких здійснюють підготовку коксівного вугілля, їх коксування (суху перегонку при температурі ~ 1000 ° С без доступу повітря) в коксових печах і попутне вилучення з них цінних хімічних продуктів: бензолу, фенолу, кам'яновугільної смоли і ін.
4. Енергетичних цехів для одержання і трансформації електроенергії, стисненого повітря, необхідного для дуття при доменних процесах, кисню для виплавки чавуну і сталі, а також очищення газів металургійних виробництв з метою охорони природи і збереження чистоти повітряного басейну.
5. доменних цехів для виплавки чавуну і феросплавів.
6. Заводов для виробництва різних феросплавів.
7. сталеплавильних цехів - конвертерних, мартенівських, електросталеплавильних для виробництва сталі.
8. Прокатних цехів, в яких нагріті злитки зі сталі переробляються в заготовки (блюми і сляби) і далі в сортовий прокат, труби, лист, дріт і т. П.
Сучасне виробництво сталі засноване на двоступеневою схемою, яка складається з доменної виплавки чавуну і різних способів подальшого його переділу в сталь. В процесі доменної плавки, що здійснюється в доменних печах, відбувається виборче відновлення заліза з його оксидів, що містяться в руді. Одночасно з цим з руди відновлюються також фосфор і в невеликих кількостях марганець і кремній; відбувається коксування заліза і часткове насичення його сірої палива (коксу). Таким чином з руди отримують чавун - сплав заліза з вуглецем більше 2,14%, кремнієм, марганцем, сіркою і фосфором.
Переділ чавуну в сталь здійснюють в металургійних агрегатах: в конвертерах, мартенівських і електричних печах. У них через низку відбуваються хімічних реакцій здійснюється виборче окислення домішок чавуну і переведення їх в процесі плавки в шлак і гази. В


Виробницво чавуну і сталі презентація скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Виробницво чавуну і сталі презентація
Загальний розмір: 2мб2мб
Загальні дані: Додано:25.09.2016, Переглядів:157, Категорія:Презентації
Скачали: 34 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Виробницво чавуну і сталі презентація повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0