abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Сподобався сайт? Додайте в закладки комбінацією клавіш Ctrl+D
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Світове кіномистецтво нова презентація

Світове кіномистецтво нова презентація
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Кінематограф виник у Фран­ції, коли 28.12.1895 р. в індійському салоні «Гранд-кафе» на буль­варі Капуцинів у Парижі відбувся публічний показ «Сінематогра­фа братів Люм’єр». Можна сказати, що відтоді французьке кіно ніколи не втрачало своєї популярності. Французьке кіномистецтво є одним із найулюбленіших у світі, що за популярністю поступаєть­ся лише Голлівуду. На початковій стадії французьке кіно здебіль­шого було трюковим, де важливу роль відігравали винахідник кі­нотрюків, автор кінофеєрій Ж. Мельєс і компанія «Фільм д’Арт», що відкрили дорогу в кіно багатьом драматургам, театральним ак­торам і композиторам. 1910 року у світі стають популярними кіно­комедії за участю М. Ліндера, авантюрні серії Л. Феяда. До Першої світової війни французьке кіно випускало 90% світової кінопро- дукції (здебільшого зусиллями компаній «Пате» і «Гомон»).
У повоєнні роки у Франції виникає рух проти використання кіно з комерційною метою, учас­ники якого організовували кіноклуби, де пропагували найкращі досягнення світового кіномистецтва.
Сучасний образ французького кіно сформувався після Другої світової війни. З 1946 року відбувається щорічний Міжнародний кінофестиваль у Каннах. З 1976 року впроваджено щорічну націо­нальну кінопремію «Сезар». У 1940-ві—1950-ті роки ста­ють відомими чудові актори: Жерар Філіп, Бурвіль, Жан Маре, Луї де Фюнес, Се
рж Реджані та ін. У цей період здобувають усесвітнє визнання найкращі екранізації французької класики: «Пармська обитель» (1948), «Червоне й чорне» (1954), «Тереза Ракен» (1953). У розвитку французького кіно важлива роль належить новат
ор­ському фільму А. Рене «Хіросімо, любове моя» (1959). 
 
Найвідомішими представниками «Нової хвилі» (напрям фран­цузького кінематографа кінця 1950 — початку 1960-х років), що вплинула на розвиток кінематографа в усьому світі, стають по­над 150 режисерів, зокрема: Ж.-Л. Годар, Ф. Трюффо, К. Лелюш, К. Шамброль, Л. Маль та ін. Згодом вийшли фільми-мюзикли режисера Ж. Демі «Шербурзькі парасольки» (1964) і «Дівчата із Рошфора» (1967), що є популярними до сьогодні. У 1960—1970- ті роки у французькому кіно з’являються такі яскраві актори, як Жан Моро, Жан-Поль Бельмондо, Жерар Депардьє, Катрін Де- ньов, Ален Делон, Ані Жирардо, П’єр Рішар.
 


Світове кіномистецтво нова презентація скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Світове кіномистецтво нова презентація
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:24.12.2015, Переглядів:1271, Категорія:Презентації
Скачали: 131 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Світове кіномистецтво нова презентація повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0