abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Шановний користувач рекомендуємо вам Зареєструватись! Користувачі сайту не бачуть реклами
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Шкідливий вплив алкоголю презентація

Шкідливий вплив алкоголю презентація
Скачати
Рейтинг:
5.0
Поділитися:

Алкоголізм - найважливіша проблема сучасного суспільства
Зловживання алкоголем є однією з актуальних проблем нашої країни. Широка продаж і реклама алкогольних напоїв, соціальна, економічна і психологічна напруженість, неорганізованість дозвілля і відпочинку сприяють алкоголізації населення, включаючи студентство. Реєструвати раніше зниження захворюваності хронічним алкоголізмом змінилося його зростанням, у тому числі найбільш важкого його стану - алкогольного психозу. Нещасні випадки, отруєння і травми, пов'язані з алкоголізмом, вражають переважно осіб квітучого віку (особливо чоловіків): у структурі смертності працездатного населення вони займають перше місце і вийшли на друге місце по структурі причин смертності всього населення Росії, ставши причиною смерті кожного другого чоловіка і кожної третьої жінки, померлих у працездатному віці. Зростання смертності працездатного населення впливає на формування трудових ресурсів.
Алкогольний спосіб життя як антипод здорового способу життя є одним з найважливіших факторів, що ведуть до передчасної смерті. Алкоголізм - величезне соціальне зло, яке зсередини «роз'їдає» особистість, завдаючи величезної шкоди суспільству. «Національне лихо», «колективне самогубство нації», «шлях до катастрофи людства» - так оцінюють учені і громадськість багатьох країн зростаюче зловживання спиртними напоями.
Алкоголізм - це хвороба чи розбещеність? Початок систематичного сп'яніння - це розбещеність, безкультур'я і безвольність, а період психічної залежності від спиртного - це вже зароджується захворювання.
Причини алкоголізму
У табл. 1 дана найбільш визнана схема походження зловживання алкоголем.
Ця схема дає уявлення про соціальні чинники, що сприяють зловживанню алкоголем, і відображає вікову динамік> 'розвитку алкоголізму, а також різні значущі причини алкоголізму - матеріально-економічні, санітарно-гігієнічні, морально-культурні, професійні та політичні.
Побутове пияцтво. У повсякденному житті ми найчастіше говоримо про побутовому пияцтві - явищі зловживання алкоголем, ще без ознак хвороби і психічної залежності від алкоголю. Звернемося до загальноприйнятої класифікації (табл. 1). про 1-а група - вживають алкоголь рідко (свята, урочистості, не частіше 1 разу на місяць) у невеликій кількості (2- 3 чарки вина або міцних напоїв). Як правило, в даний час таких можна зустріти небагато; про 2-а група - вживають алкоголь помірно


Шкідливий вплив алкоголю презентація скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Шкідливий вплив алкоголю презентація
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:09.12.2015, Переглядів:348, Категорія:Презентації
Скачали: 438 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Шкідливий вплив алкоголю презентація повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0