abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Шановний користувач рекомендуємо вам Зареєструватись! Користувачі сайту не бачуть реклами
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Презентація з еокноміки на тему "Безробіття"

Презентація з еокноміки на тему "Безробіття"
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Безробіття - це соціально-економічне явище, при якому частина працездатного населення не знаходить застосування своєї праці, не отримує роботу, причиною цього є перевищення числа бажаючих знайти роботу над числом наявних робочих місць.

Перш ніж перейти до розгляду суті, причин, видів і наслідків безробіття, розглянемо, що мається на увазі під словом «безробітний» у різних країнах.

«Безробітні», згідно з визначенням міжнародних організацій (МОП та Товариство економічного співробітництва і розвитку) - це люди, які не мають роботи, хто готовий приступити до роботи, і шукає роботу протягом останніх чотирьох тижнів або хто вже влаштувався, але ще не приступив до роботи . Наприклад, в США за законом безробітними вважаються особи, які: не мали зайнятості протягом тижня; робили зусилля знайти роботу протягом попередніх чотирьох тижнів (або зверталися безпосередньо до наймача або до послуг державної служби зайнятості, або до друзів); хто міг працювати протягом тижня; особи, тимчасово звільнені, або особи, найняті на нову роботу, які повинні приступити до роботи протягом 30 днів. В Японії безробітним вважається той, хто не працював протягом тижня обстеження жодного години, у Великобританії - хто не має роботи протягом тижня обстеження, шукає роботу протягом цього тижня або не може шукати її через хворобу або хто чекає результатів переговорів про влаштуванні на роботу. Російським законом про зайнятість безробітними визнаються працездатні громадяни, які не мають роботи і заробітку, зареєстровані в органах служби зайнятості з метою пошуку підходящої роботи, шукають роботу і готові приступити до неї.


Презентація з еокноміки на тему "Безробіття" скачати безкоштовно у форматі
Скачати (2мб)

Презентація з еокноміки на тему "Безробіття"
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:06.04.2016, Переглядів:228, Категорія:Презентації
Скачали: 71 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати Презентація з еокноміки на тему "Безробіття" повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0