abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Допоможіть іншим користувачам обрати файл. Оцінюйте, діліться пишіть комментарі ваша думка важлива!
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Презентація про ОАЕ

Презентація про ОАЕ
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Офіційна назва країни і географічне положення.  Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) – федеральна держава, розташована в Західній Азії, на північному сході Аравійського півострова. Межує на півночі з Катаром, на півдні і південному заході – з Саудівською Аравією, на північному сході і південному сході – з Оманом. На півночі омивається водами Персидської затоки, на сході – Оманскої затоки.
Столиця – Абу-Дабі. 
Час. Випереджає київський на 1 годину. 
Святкові і неробочі дні. Єдині сталі свята: 1 січня – Новий рік і 2 грудня – Національний день. Решта святкових днів пов’язані з місячним календарем. Вихідні дні – друга половина четверга і п’ятниця.
Під час мусульманського свята Рамадан, що триває місяць, мусульмани дотримуються посту. У цей період їм заборонено вживати їжу і напої, а також курити в денний час доби.  
Природні умови. Переважає пустельний ландшафт.
Клімат вологий, субтропічний. Літня температура (квітень – грудень) коливається від 38 до 48°С і супроводжується високою вологістю, зимова – від 18 до 35°С. Найсприятливіший час для поїздки в ОАЕ – період з жовтня по травень. Температура води в цей період – 29-30°С. Літня висока температура переноситься достатньо легко завдяки впливу Персидської затоки. Дощі бувають вкрай рідко: 7-10 дощових днів на рік (в основному взимку).
Віза. Оформлення туристичних віз проводиться турагентом або приймаючим готелем. Власникам паспорта, що мають в’їзний штамп держави Ізраїль, в’їзд в ОАЕ заборонений. Обійти цю заборону можна. Відвідуючи Ізраїль, треба попросити не ставити на прикордонному контролі штамп в паспорт і отримати ”документ мандрівника”. Ізраїльтяни до таких прохань відносяться спокійно і, як правило, не відмовляють.
Митний контроль. Дозволене безмитне ввезення: 200 сигарет, або 400 сигар, або 2 кг тютюну; парфумерії, побутової техніки – в межах особистих потреб. Алкоголь дозволено ввозити тільки дорослим в кількості 2 л міцних напоїв і 2 л вина на людину.
Заборонене ввезення: товарів, вироблених в Ізраїлі і ПАР; друкованої і відеопродукції порнографічного змісту.
Санітарний і ветеринарний контроль. Туристам сертифікат про щеплення не потрібен. При ввезенні домашніх тварин необхідно пред’явити ветеринарне свідоцтво.
Протиепідемічна безпека. Водопровідна вода цілком придатна для пиття.
Транспортне сполучення. Авіатранспорт. Відстань від аеропорту до міста – 35 км.
Автомобільний транспорт – єдиний вид транспорту в ОАЕ.
Таксі. Краще всього користуватися державними машинами пісочного кольору: вони дешевші, в них чисто, працюють лічильник і кондиціонер, водій – в уніформі, говорить англійською. У приватному таксі про ціну за проїзд слід домовлятись попередньо.
Оренда автомобіля можлива за наявності прав міжнародного зразка. Швидкість на трасах – 100-120 км/год.
Грошова одиниця – дірхам (D), дорівнює 100 філсам. Банкноти: 5, 10, 50, 100, 200, 500 дірхамів; монети: 25 і 50 філсів. Курс у відношенні до долара США фіксований.
Краще обмінювати долари в банках в центрі міста. Можна розплачуватися доларами, але це менш вигідно, ніж дірхамами.
Валютне регулювання. Ввезення і вивіз національної і іноземної валюти не обмежені.
Поліцейські правила. У ОАЕ найнижчий рівень злочинності у світі.  У містах патрулювання сплановане таким чином, що поліцейські проїжджають кожне місце один раз на 10 хвилин. При розмові з поліцейським краще посміхатися, не жестикулювати і застосовувати ввічливу англійську мову. Якщо турист викине з вікна машини сміття, він буде оштрафований на 3000 дірхамів і більше.
Соціально-політичний устрій. ОАЕ утворені в 1971 р. в резутаті об’єднання шести невеликих арабських князівств-еміратів: Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Умм-аль-Кувейн, Фуджейра і Шарджа. У 1972 р. до них приєдналося князівство Рас-ель-Хайм.
Найвищий орган влади – Верховна рада, яка на п’ять років вибирає президента ОАЕ з числа еміратських шейхів.
Населення – 2,5 млн. осіб.
Офіційна мова – арабська, але в туристичних центрах всюди розмовляють англійською.
Релігія. Переважає іслам (96%).


Презентація про ОАЕ скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Презентація про ОАЕ
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:24.12.2015, Переглядів:579, Категорія:Презентації
Скачали: 159 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Презентація про ОАЕ повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0