abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Допоможіть іншим користувачам обрати файл. Оцінюйте, діліться пишіть комментарі ваша думка важлива!
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Презентація на тему "Види ядерних вибухів"

Презентація на тему "Види ядерних вибухів"
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Я́дерний або атомний ви́бух — некерований процес вивільнення великої кількості теплової і променевої енергії в результаті ланцюгової ядерної реакції ділення за дуже малий проміжок часу. Атомний вибух супроводжується звуком, що нагадує грозовий розряд. Сила атомного вибуху залежить від кількості енергії, виділеної в результаті ядерної реакції, і може становити 109–1012 ккал і більше. В момент вибуху, внаслідок надзвичайно високої температури (300 000°), утворюється сліпучо-яскрава вогняна зона (бл. 15—150 м), яка складається з розжарених пари і газів.

За своїм виникненням ядерні вибухи є або продуктом діяльності людини на Землі, або природними процесами на деяких видах зірок.

Енергія ядерного вибуху може досягати десятків мегатонн тротилового еквівалента. До ядерних реакцій, які супроводжуються таким виділенням енергії, належить розподіл важких ядер (235U або 239Pu), що призводить до ядерного вибуху, або синтез легких ядер, який призводить до термоядерного вибуху. При ядерному і термоядерному вибухах виділяється в мільйони раз більше тепла на одиницю вибухового матеріалу, ніж при хімічному вибуху (6,8-1010 кДж/кг при ядерному і 4,19-1011 кДж/кг при термоядерному).

Штучні ядерні вибухи в більшості випадків використовуються як надпотужна зброя для знищення великих об'єктів і великої кількості військ супротивника, але також мають і мирне застосування — для знищення перепон в горах, наукових дослідженнях тощо.


Презентація на тему "Види ядерних вибухів" скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Презентація на тему "Види ядерних вибухів"
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:06.12.2015, Переглядів:447, Категорія:Презентації
Скачали: 91 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Презентація на тему "Види ядерних вибухів" повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0