abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Сподобався сайт? Додайте в закладки комбінацією клавіш Ctrl+D
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Презентація на тему "Проблема охорони навколишнього середовища"

Презентація на тему "Проблема охорони навколишнього середовища"
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Оцінюючи санітарно-гігієнічну та епідемічну ситуацію на території України можна констатувати, що все населення в тій чи іншій мірі підлягає впливу шкідливих факторів (фізичної, хімічної та біологічної природи). Зокрема, таким фактором ризику стає вживання питної води негарантованої якості, як з централізованих так і децентралізованих джерел водопостачання. Практично всі поверхневі, а в окремих регіонах і підземні води за рівнем забруднення не відповідають вимогам стандарту на джерела водопостачання. В той же час наявні очисні споруди, технології очищення та знезаражування питної води не спроможні очистити її до рівнів показників безпеки.
Неповною мірою забезпечується безпека питної води щодо наявності в ній вірусів, найпростіших та специфічних токсичних речовин. Існуючі технології знезаражування питної води передбачають широке застосування хлору, внаслідок чого в ній утворюються шкідливі хлорорганічні сполуки.
Інтенсивним джерелом забруднення довкілля є господарсько-фекальні стічні води, які після недостатнього або зовсім без очищення скидаються в поверхневі водойми. Цей фактор, а також низький ступінь благоустрою населених місць призводить до високого забруднення водних об’єктів хімічними речовинами, бактеріями та вірусами і зниження рекреаційної цінності значних територій. Щорічно понад 20% досліджених проб з поверхневих водойм не відповідає санітарно-гігієнічним нормативам за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками. 
Практично в усіх областях України очисні каналізаційні споруди перевантажені, не мають резерву потужностей і не забезпечують проектні показники очищення. В населених пунктах відсутні системи по очищенню зливових вод.
Основними причинами, що обумовлюють незадовільний, а найчастіше і небезпечний стан атмосферного повітря населених пунктів країни, є недотримання підприємствами технологічного режиму експлуатації пилогазоочисного устаткування, в тому числі внаслідок обмеження енергопостачання, яке не здатне працювати в межах екологічних і санітарних норм; невиконання у встановлені терміни заходів щодо зниження обсягів викидів шкідливих речовин до нормативного рівня; низькі темпи впровадження сучасних технологій очищення викидів; відсутність ефективного очищення викидів підприємств від газоподібних домішок; відсутність нормативних санітарно-захисних зон між промисловими та житловими районами. Значна кількість джерел забруднення атмосферного повітря взагалі не обладнана очисним устаткуванням.
Найбільш високий обсяг викидів шкідливих речовин в атмосферне повітря реєструється в Донецько-Придніпровському регіоні (83,6 % від загального обсягу по країні).


Презентація на тему "Проблема охорони навколишнього середовища" скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Презентація на тему "Проблема охорони навколишнього середовища"
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:20.02.2016, Переглядів:801, Категорія:Презентації
Скачали: 85 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Презентація на тему "Проблема охорони навколишнього середовища" повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0