abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Сподобався сайт? Додайте в закладки комбінацією клавіш Ctrl+D
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Презентація на тему "Патрік Зюскінд"

Презентація на тему "Патрік Зюскінд"
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Патрік Зюскінд народився 26 березня 1949 року в Амбасі біля Штарнберзького озера в Німеччині. Був другим сином відомого публіциста Вільгельма Еммануеля Зюскінда. Дитинство майбутнього письменника минало у баварському містечку Холцхаузен, де спочатку він відвідував сільську школу, а потім гімназію. По закінченні школи й альтернативної служби в армії Зюскінд почав вивчати історію в Мюнхені й заробляв гроші будь-якою роботою, що траплялась йому (працював у патентному відділі фірми "Сіменс", тапером у танцзалі, тренером з настільного тенісу). 
      Протягом 1974 року Зюскінд відвідував лекції "Aix-En-Provonce" й удосконалював свої знання з французької мови, літератури й культури. Після цього він заробляв собі на життя написанням сценаріїв. Разом з режисером Гельмутом Дітлем було написано сценарії до двох успішних телевізійних фільмів "Кір Рояль і Монако Франц" і "Россіні, або Питання хто з ким спав". 
      Перший успіх на театральній сцені прийшов з написанням "Контрабаса" (1980). Через п'ять років (1985) з романом "Парфумер" (що вийшов у видавництві "Діоген") до Зюскінда приходить світова слава. Після виходу роману "Парфумер. Історія одного вбивці", що був перекладений 33 мовами й більше восьми років тримався в списку бестселерів, ім'я Патріка Зюскінда стало культовим. 
      Написанню передувала кропітка підготовча робота: автор об'їхав місця дії майбутнього роману, досить довгий час вникав у секрети парфумерії на фірмі "Фрагонард", і, нарешті, вивчав велику кількість літературних і культурологічних джерел, які він щедро використав у романі. 
      Услід за феноменальним успіхом роману "Парфумер" з'являються нові, не менш значні книги "Голубка. Три історії і одне спостереження" (1987) і "Історія пана Зоммера" (1991). Поступово Патрік Зюскінд стає відомим драматургом, прозаїком та автором сценаріїв. Його антигерої мають одну спільну рису, а саме: складнощі в життєвому пошуку й у спілкуванні з іншими людьми. Вони "особливі", себто від небезпечного світу воліють ховатися в маленьких кімнатах. 
      Зюскінд мав не тільки природний нахил до літературної творчості, але й генетичну схильність: його батько був знайомий з родиною Томаса Манна, писав літературні тексти й працював у різних газетах, останньою була "Sueddeutsche Zeitung". Крім того, батько Патріка Зюскінда вів добропорядний спосіб житгя і був відомий своєю гостинністю та своїми "чайними вечорами", на яких малий Патрік, розважаючи гостей, мав демонструвати своє вміння грати на піаніно. 


Презентація на тему "Патрік Зюскінд" скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Презентація на тему "Патрік Зюскінд"
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:20.12.2015, Переглядів:232, Категорія:Презентації
Скачали: 77 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Презентація на тему "Патрік Зюскінд" повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0