abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Допоможіть іншим користувачам обрати файл. Оцінюйте, діліться пишіть комментарі ваша думка важлива!
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Презентація на англійській мові на тему "Global warming (Глобальне потепління)"

Презентація на англійській мові на тему "Global warming (Глобальне потепління)"
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Глобальне потепління є поступове нагрівання поверхні, океанів і атмосфери Землі. Вчені зафіксували зростання середніх температур в усьому світі, починаючи з кінця 1800-х років. середня температура Землі підвищилася на 1,4 градуса за Фаренгейтом (0,8 градуса за Цельсієм) протягом минулого століття, за даними Агентства з охорони навколишнього середовища (EPA). Температури, згідно з прогнозами, зросте ще 2 до 11,5 градусів за Фаренгейтом (1,133 до 6,42 ° С) протягом наступних 100 років.

Більшість провідних наукових організацій в світі визнають існування глобального потепління як факт, відповідно до звіту NASA. Крім того, 97 відсотків кліматологів згодні, що темпи глобального потепління тенденцій планета зараз переживає не природне явище, але в першу чергу є результатом людської діяльності. Цей консенсус був чітко зазначено у великому доповіді клімату, опублікованому 27 вересня 2013, Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (МГЕЗК). У цій доповіді, кліматологи вказали, що вони більш впевнені, ніж коли-небудь зв'язку між діяльністю людини і глобальним потеплінням.

Парниковий ефект

Глобальне потепління починається з парникового ефекту, що зумовлено взаємодією між атмосферою Землі та надходить радіації від Сонця. "Основна фізика парникового ефекту були з'ясовував понад сто років тому розумний хлопець, використовуючи тільки олівець і папір (Сванте Арреніуса в 1896)," Йозеф Верне, доцент кафедри геології і планетарної науки на університет Піттсбурга, сказав Жива наука.

Сонячне випромінювання проходить через атмосферу на поверхню Землі, де він поглинається, а потім випромінюється вгору у вигляді тепла. Гази в атмосфері Землі поглинають близько 90 відсотків цього тепла і випромінюють його назад на поверхню, яка підігрівається до життєзабезпечення в середньому 59 F (15 C). Це дуже корисно, процес називається парниковий ефект.

Парникові гази

Людина, викликаних глобальне потепління відбувається, коли людина активність вводить занадто багато окремих видів газу в атмосферу. Більше цього газу одно більше потепління. Атмосферні гази в першу чергу, відповідальні за парниковий ефект, відомі як "парникових газів" і включають в себе водяну пару, вуглекислий газ (CO2), метан (CH4) і закису азоту (N2O). Найбільш поширеним парниковим газом є СО2.

Деякі СО2 в атмосфері є природним. Наприклад, до промислової революції, налічувалося близько 280 частин на мільйон (частин на мільйон) СО2 в атмосфері, і протягом більшої частини останніх 800000 років, СО2 коливається від приблизно 180 частин на мільйон протягом льодовикових періодів і 280 частин на мільйон протягом межледникових теплих періодів. Після промислової революції, хоча, кількість СО2 різко зросла. В даний час збільшення в 100 разів швидше, ніж коли закінчився останній льодовиковий період, за даними Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA).

У травні 2013 року, вчені повідомили вимірювання вмісту в атмосфері вуглекислого газу настільки ж високо як 400 частин на мільйон. Рівні CO2 не були, що високий, так як епоху пліоцену, що було між 3 мільйони і 5 мільйонів років тому, за даними Інституту океанографії Скріппса.

У 2012 році СО2 припадає близько 82 відсотків усіх викидів парникових газів в США NN, відповідно до EPA. "Ми знаємо, що через високоточних інструментальних вимірювань, що існує безпрецедентне зростання СО2 в атмосфері. Ми знаємо, що СО2 поглинає інфрачервоне випромінювання [тепла] і глобальна середня температура зростає," Кіт Peterman, професор хімії в Йоркському коледжі Пенсільванії, і його партнера по дослідженням, Грегорі Фой, доцент кафедри хімії в York College Пенсільванії, сказав Жива Наука в повідомленні спільної електронної пошти.

СО2 робить свій шлях в атмосферу за допомогою різних маршрутів. Спалювання викопного палива, наприклад, випускає CO2. Вирубка лісів також великий внесок в надмірній СО2 в атмосфері. Насправді, вирубка лісу є другим за величиною антропогенний (людський виробництва) джерелом вуглекислого газу, згідно з даними дослідження, опублікованого Університетом Дюка. Коли дерева гинуть, вони випускають вуглець вони зберегли для фотосинтезу. Згідно з оцінкою лісових ресурсів Глобальної 2010 збезлісення релізи майже мільярд тонн вуглецю в атмосферу на рік.

Але спалювання викопного палива є номером один антропогенним джерелом діоксиду вуглецю. EPA перераховує це джерело в якості причини 32 відсотків від загального обсягу викидів CO2 в США та інших 27 відсотків від загального обсягу викидів парникових газів в США в 2012 році.

Метан є другим найбільш поширеним парниковим газом, але це набагато більш руйнівними. У 2012 році газ припадає близько 9 відсотків усіх викидів парникових газів в США NN, відповідно до EPA. Там може бути менше метану в атмосфері, але цей газ є набагато більш ефективним при уловлювання випромінювання. EPA повідомляє, що метан має в 20 разів більше впливає на зміну клімату протягом періоду тривалістю в 100 років.

Метан може виходити від багатьох природних джерел, але люди викликають більшу частину викидів метану за рахунок видобутку корисних копалин, використання природного газу, масового підняття худоби і використання звалищ, відповідно до інвентаризації викидів парникових газів в США і звіт поглиначами 1990 по 2012 рік на насправді, з охорони навколишнього середовища, люди відповідальні за більш ніж 60 відсотків викидів метану.

Наслідки глобального потепління

Наслідки глобального потепління вже видно в багатьох районах світу. Наприклад, в національному парку Монтани льодовика, де близько 150 льодовиків колись були розташовані, тільки 25 льодовиків розміром більше 25 акрів залишаються, за даними Геологічної служби США (USGS). Загальноприйнятим орієнтиром для визначення льодовик - тіло снігу і льоду, що рухається - це те, що об'єкт повинен бути близько 101000 квадратних метрів або близько 25 акрів в розмірі. Нижче цього розміру, лід, як правило, на колишньому рівні і не рухається, якщо вона не знаходиться на крутому схилі.

Вчені висловили впевненість в тому, що зміна клімату зробить урагани більш інтенсивним, а також; незвично сильні урагани, які сформувалися протягом останніх кількох років свідчать про це. "Ми впевнені, не тільки тому, що моделі пророкують ураган інтенсифікації, а тому, що ми розуміємо причини, чому вони роблять і можуть пояснити ці причини з точки зору того, що ми знаємо про те, як працюють сьогодні урагани", сказав атмосферного вчений Адам Собел, автор "Storm Surge : Сенді, Наша Зміна клімату і екстремальних погодних минулого і майбутнього »(HarperWave, 2014 року).

Собел, професор Колумбійського університету в відділах Землі і наук про навколишнє середовище, і прикладної фізики і прикладної математики, пояснив, що урагани отримують енергію від різниці температур між теплим тропічним океаном і холодної верхні шари атмосфери. Глобальне потепління збільшує цю різницю температур.

Температури стають все більш інтенсивними, а також. Північна Америка досягла рекордно високого рівня в 2012 році, що робить його найспекотнішим роком, так як ведення записів почалося в 1895 році вчені зафіксували другий найбільшу кількість екстремальних температур (незвичайні максимуми і мінімуми) в 2012 році За даними NOAA, 2013, прив'язаною з 2003 року в якості четвертого теплим роком у всьому світі з 1880 року, який є, коли в перший рік глобальної температурою


Скріншот 1: Презентація на англійській мові на тему "Global warming (Глобальне потепління)"Скріншот 2: Презентація на англійській мові на тему "Global warming (Глобальне потепління)"Скріншот 3: Презентація на англійській мові на тему "Global warming (Глобальне потепління)"
Презентація на англійській мові на тему "Global warming (Глобальне потепління)" скачати безкоштовно у форматі ппт
Скачати (2мб)

Презентація на англійській мові на тему "Global warming (Глобальне потепління)"
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:02.09.2016, Переглядів:271, Категорія:Презентації
Скачали: 47 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ппт Презентація на англійській мові на тему "Global warming (Глобальне потепління)" повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0