abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Сподобався сайт? Додайте в закладки комбінацією клавіш Ctrl+D
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Права людини презентація

Права людини презентація
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Права людини - це невід'ємні права кожної людини, незалежно від його національності, місця проживання, статі, етнічної приналежності, кольору шкіри, релігії, мови або будь-яких інших ознак. Всі люди в рівній мірі мають у своєму розпорядженні правами людини, виключаючи будь-якого роду дискримінацію. Ці права взаємопов'язані, взаємозалежні і неподільні.

Загальні права людини найчастіше зафіксовані і гарантовані законом у формі договорів, звичаєвого міжнародного права, загальних принципів права і інших джерел міжнародного права. Міжнародне право в галузі прав людини покладає на держави зобов'язання по здійсненню діяльності з метою заохочення і захисту прав і основних свобод людини.

Універсальність і невід'ємність

Принцип універсальності прав людини - основа міжнародного права в галузі прав людини. Цей принцип, який вперше набув особливого значення з прийняттям Загальної декларації прав людини 1948 року, став постійно фігурувати в численних міжнародних конвенціях, деклараціях і резолюціях, що належать до сфери прав людини. Так, наприклад, на Всесвітній конференції з прав людини 1993 року Відні було відзначено, що заохочення і захист прав людини і основних свобод - це обов'язок держави, яка не залежить від його політичної, економічної і культурної системи.

Жінка закриває обличчя своєї дочки, щоб захистити її ідентичність, в південній провінції Саваннакхет (Лаос) Освоюючи навички письма, Карачі (Пакистан


Скріншот 1: Права людини презентаціяСкріншот 2: Права людини презентаціяСкріншот 3: Права людини презентація
Права людини презентація скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Права людини презентація
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:10.04.2016, Переглядів:452, Категорія:Презентації
Скачали: 90 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Права людини презентація повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0