abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Сподобався сайт? Додайте в закладки комбінацією клавіш Ctrl+D
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Political Parties In USA (Політичні Партії В США). Презентація Англійською

Political Parties In USA (Політичні Партії В США). Презентація Англійською
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Інститут політичних партій в Сполучених Штатах Америки не передбачений письмовими документами, однак при цьому він є одним з головних елементів американської політичної структури.

Як і в більшості країн світу, політичні партії в США є групи громадян, організовані за ознаками конкретних поглядів на те, як потрібно керувати країною. Зусилля партійних структур спрямовані на те, щоб домогтися обрання своїх кандидатів на керівні державні посади.

В даний час в Сполучених Штатах Америки існують дві основні політичні партії. Демократична партія веде свій родовід від партійної організації, заснованої в 1828 році Томасом Джефферсоном і його однодумцями. Республіканська партія з’явилася в 1854 році, головним чином, в західних і північних штатах, жителі яких виступали з активними закликами до уряду про обмеження проникнення рабовласництва в усі нові штати, котрі вступають в союз.

Сучасні американці вважають позиції Демократичної партії США більш ліберальними. Демократи активно вимагають від федерального уряду і органів влади в кожному окремому штаті більшої націленості на соціальну політику, допомогу студентам, безробітним і біднякам. Це не означає, що члени Республіканської партії виступають противниками проведення подібних програм. Однак при цьому серед республіканців поширені думки про те, що багато соціальних програм є занадто витратними для платників податків, а підвищення податків для їх реалізації негативно позначається на інтересах всіх громадян країни. Члени Республіканської партії США роблять ставку на ведення підприємницької діяльності і часто звинувачують своїх опонентів-демократів в занадто великих витрат на утримання держапарату і прийнятті надмірної кількості законів, що накладають обмеження на приватну ініціативу. З цих причин американці вважають Республіканську партію має більш консервативні погляди.


Political Parties In USA (Політичні Партії В США). Презентація Англійською скачати безкоштовно у форматі
Скачати (712.5Kb)

Political Parties In USA (Політичні Партії В США). Презентація Англійською
Загальний розмір:
Загальні дані: Додано:18.11.2016, Переглядів:98, Категорія:Презентації
Скачали: 1 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати Political Parties In USA (Політичні Партії В США). Презентація Англійською повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0