abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Сподобався сайт? Додайте в закладки комбінацією клавіш Ctrl+D
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Планети Сонячної системи презентація

Планети Сонячної системи презентація
Скачати
Рейтинг:
5.0
Поділитися:

Сонячна система – Це вісім планет і більше 63 їх супутника, які відкриваються все частіше, кілька десятків комет і велика кількість астероїдів. Всі космічні тіла рухаються по своїх чітким спрямованим траєкторіях навколо Сонця, яке важче в 1000 разів, ніж всі тіла у сонячній системі разом узяті.

Як сталися планети. Орієнтовно 5-6 мільярдів років тому одне з газопилових хмар нашої великої Галактики (Чумацького шляху), що має форму диска, початок стискатися до центру, потроху формуючи нинішнє Сонце. Далі, за однією з теорій, під дією потужних сил тяжіння, велика кількість частинок пилу і газу, що обертаються навколо Сонця, стали злипатися в кулі – утворюючи майбутні планети. Як свідчить інша теорія, газопилова хмара відразу розпалося на роздільні скупчення частинок, які, стискалися і ущільнювалися, утворивши нинішні планети. Тепер 8 планет навколо Сонця обертається постійно.

Центром сонячної системи є Сонце – зірка, навколо якої по орбітах звертаються планети. Вони не виділяють тепла і не світяться, а лише відбивають світло Сонця. У сонячній системі зараз офіційно визнано 8 планет. Коротенько по порядку віддаленості від сонця перерахуємо їх усі. А зараз кілька визначень.

Супутники планет. У сонячну систему входять також Місяць і природні супутники інших планет, які є у всіх них, крім Меркурія і Венери. Відомо понад 60 супутників. Більшість супутників зовнішніх планет виявили, коли отримали фотографії, зроблені автоматичними космічними апаратами. Найменший супутник Юпітера – Леда – в поперечнику всього 10 км.

[skilki planet u sonjachnij sistemi planeti 1 1 Скільки планет у Сонячній системі. Планети сонячної системи по порядку фото характеристики]

Сонце – Це зірка, без якої не могло б існувати життя на Землі. Вона дає нам енергію і тепло. Відповідно до класифікації зірок, Сонце – жовтий карлик. Вік близько 5 млрд. років. Має діаметр на екваторі рівний 1 392 000км, в 109 разів більше земного. Період обертання на екваторі – 25,4 дня і 34 дні біля полюсів. Маса Сонця 2х10 в 27 ступені тонн, приблизно в 332 950 разів більше маси Землі. Температура всередині ядра приблизно 15 млн градусів Цельсія. Температура на поверхні близько 5500 градусів Цельсія. За хімічним складом Сонце складається з 75% водню, а з інших 25% елементів найбільше гелію. Тепер по порядку розберемося скільки планет навколо сонця обертається, в сонячній системі і характеристики планет.


Планети Сонячної системи презентація скачати безкоштовно у форматі ппт
Скачати (2мб)

Планети Сонячної системи презентація
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:08.09.2016, Переглядів:208, Категорія:Презентації
Скачали: 39 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ппт Планети Сонячної системи презентація повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0