abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Допоможіть іншим користувачам обрати файл. Оцінюйте, діліться пишіть комментарі ваша думка важлива!
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Пітер Рубенс презентація

Пітер Рубенс презентація
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Біографія:

У блискучої когорти фламандських живописців Пітер Пауль Рубенс займає чільне місце. З його творчості починається надзвичайний розквіт мистецтва Нідерландів XVII століття, обумовлений відродженням країни після багаторічних воєн за незалежність. Цей розквіт був недовгим, але Рубенс зробив його справжньою епохою живопису.
 

Пітер Пауль Рубенс народився в Німеччині, в 1577 році, в родині фламандського юриста, з релігійних мотивів покинув рідний Антверпен. Батько вмирає через рік після його народження, а через 10 років родина повертається в Антверпен, де у матері є власність і скромні кошти для життя. Рубенс починає Пажеського службу в графському будинку і скоро проявляє такий гарячий інтерес до малювання, що його матері доводиться поступитися йому, незважаючи на власні плани освіти сина. Навесні 1600 майбутній геній відправляється назустріч сонцю живопису, сяючому з Італії.
 

Рубенс провів в Італії 8 років, написавши багато замовних портретів і проявивши свій видатний талант, внісши в цей жанр життя, експресію, колорит. Нововведенням була і його манера ретельно прописувати пейзаж і деталі фону портрета.
 

Повернувшись в Антверпен на похорон матері, він залишається на Батьківщині і приймає пропозицію стати придворним живописцем ерцгерцога Альберта і інфанти Ізабелли. Він був молодий, неймовірно талановитий, мав впокорюючим чарівністю і справжньої чоловічої красою. Його гострий розум, блискуча освіченість і природний такт робили його чарівним в будь-якому спілкуванні. У 1609 році він одружується на дочці статссекретаря Ізабеллі Брант, по гарячій, взаємної любові. Їх союз тривав до 1626 року, до передчасної смерті Ізабелли, і був повний щастя і гармонії. У цьому шлюбі народилося троє дітей.
 

У ці роки Рубенс плідно працює і його слава міцніє. Він багатий і може писати так, як велить йому божественний дар. Біографи і дослідники творчості Рубенса одностайно відзначають його надзвичайну свободу в живописі. При цьому ніхто не міг дорікнути його в порушенні канонів або зухвалості. Його полотна справляють враження одкровення, отриманого ним від самого Творця. Сила і пристрасність його творінь і донині вселяють глядачам благоговійний трепет. Масштабність картин в поєднанні з дивовижним композиційною майстерністю і тонко прописаними деталями створюють ефект занурення душі в витвір мистецтва. Всі тонкощі переживань, вся гама людських почуттів та емоцій були підвладні пензля Рубенса, з'єднуючись з потужною технікою художника в його творіннях, більша частина яких щасливо збережена до наших днів. Рубенс створив власну школу, що вважалася кращою в Європі. Не тільки художники, але й скульптори, і гравери навчалися у Майстра. Антоніс Ван Дейк і Франц Снайдерс продовжили його славу.
 

Після смерті Ізабелли тяжко страждав від втрати Рубенс навіть призупинив свою роботу і віддав кілька років дипломатії. У 1630 році він знову одружився на юній Олені Фоурмен(Фаурмент), далекої родички покійної дружини. Вона подарувала йому п'ятьох дітей. Сім'я живе за містом, і Рубенс пише багато пейзажів, сільських свят на лоні природи. Він знову щасливий і умиротворений. Його зріла майстерність стає величним і близьким до абсолютної досконалості.
 

Пізніше починають позначатися роки безперервної праці, Рубенса мучить подагра, руки відмовляються підкорятися, хвороба швидко прогресує. Але й тоді природний оптимізм і відчуття повноти життя не покидають його. 30 травня 1640 в повному блиску слави і у розквіті таланту Пітер Пауль Рубенс покидає земний світ. Його поховали з небаченими почестями, а на знак визнання величі його заслуг перед труною несли золоту корону.


Пітер Рубенс презентація скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Пітер Рубенс презентація
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:20.02.2016, Переглядів:323, Категорія:Презентації
Скачали: 90 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Пітер Рубенс презентація повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0