abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Шановний користувач рекомендуємо вам Зареєструватись! Користувачі сайту не бачуть реклами
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Парниковий ефект презентація

Парниковий ефект презентація
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Парниковий ефект - глобальна екологічна проблема 
Нагромадження вуглекислого газу в атмосфері – одна з основних причин парникового ефекту. Вуглекислий газ діє в атмосфері, як стекло в оранжереї: він пропускає сонячну радіацію й не пропускає назад у космос інфрачервоне (теплове) випромінювання Землі. Зміст парникових газів – З2, метану й ін. – неухильно збільшується. Двоокис вуглецю в атмосфері діє як потужний поглинач земного випромінювання, що у противному випадку розсіювалося б у космічному просторі. Поглинаючи й знову віддаючи цю енергію випромінювання, двоокис вуглецю робить атмосферу тепліше, ніж вона була б у противному випадку. 
Фотосинтез сприяє зменшенню двоокису вуглецю. Рослини засвоюють із повітря З2 і будують із її свою біомасу. Вся рослинність  суши засвоює з атмосфери близько 20-30 млрд. т. вуглецю у формі його двоокису. Один квадратний метр тропічного лісу витягає з повітря 1-2 кг вуглецю. Близько 40 млрд. т. вуглецю засвоюють у рікмікроскопічні водорості, що плавають в океані. 
Однак рослинність Землі не здатна впоратися із всі забрудненням, що збільшується, атмосфери, що приводить до зміни клімату. У порівнянні з доиндустриальной епохою зміст двоокису вуглецю  в атмосфері збільшилося на 28%. Якщо не вжити заходів, щоб скоротити викиди, то до середини ХХ століття середня глобальна температура приземної атмосфери підвищиться на 1,5 – 4,5 0С. 


Парниковий ефект презентація скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Парниковий ефект презентація
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:06.12.2015, Переглядів:696, Категорія:Презентації
Скачали: 120 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Парниковий ефект презентація повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0