abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Шановний користувач рекомендуємо вам Зареєструватись! Користувачі сайту не бачуть реклами
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Основи телебачення презентація

Основи телебачення презентація
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Телебачення (від телі... і слова бачення), галузь науки, техніка і культури, пов'язана з передачею зорової інформації (рухливих зображень) на відстань радіоелектронними засобами; власне спосіб такої передачі. Поряд з радіомовленням Т. — один з найбільш масових засобів поширення інформації (політичною, культурною, науково-пізнавальною, учбовою) і один з основних засобів зв'язку, використовуване в наукових, організаційних, технічних і ін. прикладних цілях (наприклад, в системах диспетчеризація і контролю в промисловості і на транспорті, в космічних і ядерних дослідженнях, у військовій справі і т. д.).

загрузка...

  Основні принципи телебачення і їх технічна реалізація. Кінцевою (приймальням) ланкою телепередачі служить людський око, тому телевізійні системи будуються з врахуванням особливостей зір . Реальний світ сприймається людиною візуально в кольорах, предмети — рельєфними, розташованими в об'ємі деякого простору, а події — в динаміці, русі: отже, ідеальна телевізійна система повинна забезпечувати можливість відтворювати ці властивості матеріального світу. У сучасному Т. завдання передачі руху і кольору успішно вирішені (і технічно, і практично). На стадії випробувань знаходяться телевізійні системи, здатні відтворювати рельєфність предметів і глибину простору (див. Стереоскопічне телебачення ).

  Для телевізійної перначі зображень необхідно здійснити 3 процеси: перетворення світла, що випускається об'єктом передачі або відбиваного їм, в електричні сигнали; передачу електричних сигналів по каналам зв'язку і їх прийом; зворотне перетворення електричних сигналів в світлові імпульси, що відтворюють оптичне зображення об'єкту. Принципова основа для реалізації цих процесів була закладена в працях У. Сміта (США), що відкрив (1873) внутрішнійфотоефект, А. Р. Столетова, що встановив (1888) основні закономірності зовнішнього фотоефекту; А. С. Попова — винахідника радіозв'язки (1895); Би. Л. Розінга, що розробив (1907) систему «катодної телескопії» (при якій для відтворення зображень використовувалася електроннопроменева трубка) і що здійснив (1911) першу в світі телепередачу (у лабораторних умовах) по такій системі. Проте щоб довести Т. до стадії практичного вживання, необхідно було вирішити безліч ін. складних питань.


Основи телебачення презентація скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Основи телебачення презентація
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:02.03.2016, Переглядів:238, Категорія:Презентації
Скачали: 93 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Основи телебачення презентація повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0