abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Сподобався сайт? Додайте в закладки комбінацією клавіш Ctrl+D
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Олександр Довженко презентація нова

Олександр Довженко презентація нова
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

1. ОЛЕКСАНДРПЕТРОВИЧ ДОВЖЕНКОПисьменник, публіцист, кінорежисер, громадськийдіяч.
2. “… життя прекрасне, інакшелюди давно би зневірилися вньому” ( О. ДОВЖЕНКО) СТОРІНКА ПЕРША “ДЕРЕВО РОДУ”
3. БАТЬКО – ПЕТРО, МАТИ – ОДАРКА. СІМ`Я МАЛА 14 ДІТЕЙ, З ЯКИХ ЗАЛИШИЛОСЬ ТІЛЬКИ ДВОЄ : Сашко і Поліна. 21 травня 1895р. в один день від пошесті померло четверо синів : Лаврін, Сергій, Василь, Іван, яки х мати називала “соловейками”, бо вони гарно співали.
4. Для Довженка батько –взірець високої народноїморалі, еталон духовної краси, вершина людяності і простоти, ідеал справжньої доброї людини – трудівника, правдолюба, сім`янина, мрійника. Це Довженків ідеал, незважаючи на всілякі батькові людські вади, які син так гаряче виправдовує. Постать батька життєва і правдива.
5. Мати – ОдаркаЄрмолаївна, за дівочих літЦигипа.“ Нічого я в світі так не люблю, як саджати що-небудь у землю, щоб проростало. Коли вилізе із землі всяка рослиночка, ото мені радість…” У цьому коротенькому монолозі матері – її світогляд, натура, її благородна місія невтомної селянки, що покликана прикрашати землю дітьми і квітами.
6. Сашко Довженко10 вересня 1894р. народилась не просто людина, а особистість – універсальний, безцінний Мікрокосм. А митець виховався, бо якщо звернутися до етимології слова “виховання”, то це означає ховати, тобто берегти в дитині те, що є, а потім уже виховувати.
7. СТОРІНКА ДРУГАСПОВІДЬПРО ТРАГІЧНЕКОХАННЯ
8. КОХАННЯ…ЗАВЖДИ НЕСПОДІВАНО ПРИХОДИТЬ ЦЯ ПОРА. ТОЖ ПЕРШЕ КОХАННЯ У САШКА БУЛА ЯРИНА АНДРІЇВНА КОВАЛЬ. ВІН СТУДЕНТ, ВОНА- ГІМНАЗИСТКА.ПРАЦЮЮЧИ В УЧИЛИЩІ, ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ ПОЗНАЙОМИВСЯ НА ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ ВЕЧОРІ З УЧИТЕЛЬКОЮ ВАРВАРОЮ СЕМЕНІВНОЮ КРИЛОВОЮ, ГОЛОС ЯКОЇ ЗАЧАРУВАВ ЙОГО. У 1917 р. ВЗЯЛИ ЦИВІЛЬНИЙ ШЛЮБ.
9. 1928р. ЗУСТРІВСЯ З МОЛОДОЮ,КРАСИВОЮ, УЖЕ ВІДОМОЮ КІНОАКТРИСОЮ ЮЛІЄЮ СОЛНЦЕВОЮ. ВАРВАРА ВІДСТУПИЛА, НАРОДИВШИ СИНА ВАДИМА І ДАВШИ ЙОМУ ІНШЕ ПРІЗВИЩЕ. ХТО Ж БАТЬКО ВАДИМА? ТАЄМНИЦЯ… ЗДОГАДИ…
10. СТОРІНКА ТЕРТЯ ДОВЖЕНКО,ЯКОГО МИ НЕ ЗНАЛИ…
11. ЮНЕСКО ОГОЛОСИЛО1994 рік РОКОМ ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА.
12. ДОВЖЕНКО В КАМЕРІ СМЕРТНИКАБуло це 17 чи 18 березня 1918 року. Полк Примакова зненацька захопив Житомир. Петлюрівці відступали. Партія боротьбистів вийшла із підпілля і почала діяти. В камері смертників дожидав своєї кулі і петлюрівський комісар О.Довженко, який викладав у петлюрівській школі історію України й естетику. Але вирок скасували…
13. СТОРІНКА ІV СПОГАДИ
14. ОЛЕКСАНДР МУРАТОВ, студент: “ Познайомились ми з Олександром Петровичем випадково. До інституту кіномистецтва в Москві, жде я вчився, прийшов професор О.П.Довженко, щоб прочитати загальну лекцію. Я йому задав питання українською мовою. Він відповів російською і через деякий час прийшла заявка на мене їхати до “Мосфільму” на зйомки фільму “Поема про море”. Про те, що Довженко тероризує зйомочну групу – брехня. До нас із Кірою ставилися як до рівних. Олександр Петрович щиро вірив, що українець зовсім не так,як росіянин, сприймає світ. Приводив приклад на творчості Гоголя. Говорив про те,що Гоголь хоч і пише російською мовою,але за внутрішньою сутністю є українець.”
15. “ Митець з печаттю генія, Довженко вірив, що мистецтво може оновити світ. Звідси його безнастанні творчі пошуки, неординарність мислення, глибока символічність кращих творів і фільмів, у яких він утверджував загальнолюдське через національне.” ( Л. Тарнашинська)
16. “ Він лишився як дерево, що вічно цвіте, вічно плодоносить, як великий мислитель, який може стояти поряд із Сократом і Гомером.” ( А. Малишко)
17. “ Слов`янство поки що дало світові в кінематографії одного великого митця, мислителя і поета – Олександра Довженка.” ( Чарлі Чаплін


Олександр Довженко презентація нова скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Олександр Довженко презентація нова
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:20.01.2016, Переглядів:277, Категорія:Презентації
Скачали: 137 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Олександр Довженко презентація нова повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0