abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Сподобався сайт? Додайте в закладки комбінацією клавіш Ctrl+D
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Календар майя презентація

Календар майя презентація
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Як приклад традиційної держави ми розглянемо  американську цивілізацію — майя, що населяли півострів Юкатан у Мексиканській затоці. Розквіт цивілізації майя припадає на IV-VIII століття нашої ери. Майя будували складні культові спорудження, навколо яких розміщалися житлові будинки. Всі будинки робилися з каменю. Спорудження мали форму пірамід, із храмом на вершині. Тикаль, найбільшу з пірамід, оточував місто, що нараховувало 40000 жителів. Це був головний адміністративний центр (фактично столиця) держави майя.
Народом майя управляв аристократичний клас воїнів-священиків. Вони були вищими релігійними сановниками майя, а також воєначальниками, і вели постійні війни із сусідніми племенами. Більшість населення становили селяни, які повинні були віддавати частина свого врожаю правителям.

Чому зникла цивілізація майя, точно невідомо, але найімовірніше, що вона була скорена сусідніми племенами. На той час, коли прибутку іспанці, держави майя вже давно не існувало.

Але Майя залишили календар який є досконалим, беручи до уваги те, що календар майя складався без використяння компютера і телескопа.

Календар майя, незважаючи на свою стародавність — йому більше 5000 років, — напрочуд точний. Його майже комп’ютерна складність приводить у замішання як археологів, так і астрономів. Майя обчислили, що Сонце, Місяць і Венера вибудовуються в один ряд тільки раз в 104 роки.


Календар майя презентація скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Календар майя презентація
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:20.01.2016, Переглядів:260, Категорія:Презентації
Скачали: 69 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Календар майя презентація повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0