abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Сподобався сайт? Додайте в закладки комбінацією клавіш Ctrl+D
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Іван Франко нова презентація

Іван Франко нова презентація
Скачати
Рейтинг:
2.0
Поділитися:

Франко (Іван Якович) - головний із сучасних представників української літератури, белетрист, поет, вчений, публіцист і керівник демократичної партії малоросів Австрії. Народився в 1856 р в галицькому с. Нагуєвичах, в родині селянина-коваля; перші роки свого дитинства він в своїх розповідях ( "Малий Мирон" і ін.) зображує найсвітлішими фарбами.

Батько Франка помер раніше, ніж син закінчив дрогобицьку базиліанську "нормальну" школу; але вітчим Франка., теж селянин, турбувався про продовження його освіти. Незабаром померла і мати Франка., Так що на літо він приїжджав в чужу сім'ю - і все ж перебування в ній здавалося хлопчикові раєм порівняно зі школою, де грубі і неосвічені вчителі, потураючи дітям багатіїв, нелюдяно катували дітей небагатих батьків (див. Автобіографічні розповіді: "Чистописание", "Олівець" та ін.); за визнанням Франка, ненависть до утиску однієї людини іншою він виніс з нормальної школи. Як тут, так потім в гімназії, Франко йшов першим учнем; влітку гімназист пас худобу і допомагав в польових роботах; віршовані переклади з Біблії, античних і західноєвропейських письменників, якими він тоді займався, він писав народною малоросійською мовою.

Поступово в 1875 р до Львівського університету, Франко приєднався до студентського гуртка партії так званої москвофільської, яка тоді була в Галичині ще сильна; ця уявно-російська партія живить, під ім'ям любові до Росії, виключно любов до її реакційних і темних елементів, абсолютно не знає російської літератури і, в своїй зневазі до малоросійських селян, пише так званим "язичієм", т. е. потворним жаргоном, представляє хаотичну суміш російської тредьяковщіни зі словами польськими і малоросійськими. На такому язичії Франко став поміщати в органі студентів-москвофілів "Друг" свої вірші і довгий фантастичний роман "Детрiі і Добощуком", в стилі Гофмана. Під впливом листів київського професора М.П. Драгоманова, молодь, що групувалася навколо "Друга", познайомилася з російською 


Іван Франко нова презентація скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Іван Франко нова презентація
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:02.03.2016, Переглядів:1649, Категорія:Презентації
Скачали: 114 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Іван Франко нова презентація повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0