abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Допоможіть іншим користувачам обрати файл. Оцінюйте, діліться пишіть комментарі ваша думка важлива!
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Галина Уланова презентація

Галина Уланова презентація
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

БІОГРАФІЯ Галина Уланова Галина Уланова - це відома балерина, яка стала за багато років справжньою легендою радянської сцени. Нею захоплювалися, їй намагалися наслідувати, саме тому вже багато років її ім'я залишається справжнім синонімом російського балету. Але що ж дозволило цієї чудової танцівниці досягти таких вражаючих вершин? Як протікала її балетна кар'єра? І які успіхи варто виділити в ній особливо? Про все це, а також багато іншого ми вирішили розповісти сьогодні в нашій статті, присвяченій біографії великої танцівниці.

ДИТИНСТВО І СІМ'Я Галина Уланова Галина Уланова з'явилася на світ 26 грудня 1909 року в місті Санкт-Петербурзі. Її батько Сергій Уланов був відомим в РРФСР балетним режисером. Мама - Марія Романова - працювала в суміжній сфері в якості педагога хореографічного училища. Народившись в подібній сім'ї, наша сьогоднішня героїня, напевно, і не могла вибрати для себе якусь іншу стезю. Доля балерини була визначена їй з самого народження.

Саме тому її успіхи завжди були настільки грандіозними. Легендарна балерина Галина Уланова народилася більше 100 років тому ПОЧАТОК ТВОРЧОСТІ Галина Уланова Свій шлях на велику сцену Галина Уланова початку в дев'ять років. У 1918-му році вона поступила в Петроградське (Ленінградське) хореографічне училище, де згодом стала займатися спочатку під керівництвом своєї матері, а потім - балерини Агрипини Ваганової. Навчання в хореографічному училищі дівчина закінчила в 1928-му році. Її випускний балет отримав високі оцінки педагогів і критиків, а тому практично відразу після отримання диплома дівчина Галина була прийнята на роботу в Ленінградський театр опери та балету (нині - Маріїнський театр). ГАЛИНА УЛАНОВА У ВЕЛИКОМУ БАЛЕТІ Практично відразу після перших же виступів на балетній сцені талановита танцівниця зуміла привернути до себе увагу відомих критиків і простих глядачів. Її хвалили, нею захоплювалися. А тому вже в 1929-му році у віці дев'ятнадцяти років Галина Уланова отримала свою першу головну роль в балетній постановці «Лебедине озеро» (роль Одетти-Одиллии).


Галина Уланова презентація скачати безкоштовно у форматі ппт
Скачати ()

Галина Уланова презентація
Загальний розмір:
Загальні дані: Додано:02.09.2016, Переглядів:116, Категорія:Презентації
Скачали: 33 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ппт Галина Уланова презентація повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0