abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Сподобався сайт? Додайте в закладки комбінацією клавіш Ctrl+D
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Білл Клінтон. Презентація 2016

Білл Клінтон. Презентація 2016
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

20 січня 1993 в особі Білла Клінтона вперше з 1980 року в Білий дім знову увійшов кандидат демократичної партії. Якщо не брати до уваги короткий междуцарствованія президента Джиммі Картера, то демократи майже чверть століття дотримувалися утримання від влади. Здавалося, що успіх Клінтона на виборах закінчить неоконсервативну еру Рейгана - Буша і почне ліберальне оновлення держави і суспільства. Відповідно до цього на 42-го президента Сполучених Штатів покладалися великі надії.
Вільям Джефферсон Блайт IV народився 19 серпня 1946 року в Хоупі, Арканзас, в трикутнику штатів Арканзас, Луїзіана і Техас (Арк-Ла-Тех). Ще до його народження в результаті нещасного випадку загинув його батько, і 4 роки по тому мати вийшла заміж за торговця автомобілями Роджера Клінтона, прізвище якого пасинок офіційно прийняв у віці 15 років. Сім'я належала до середнього американському шару. Батьки працювали, і вдень про Біла і його молодшому зведеному брата Роджера піклувалася прислуга. Шлюб батьків і сімейне життя були затьмарені алкогольними проблемами вітчима. Білл Клінтон був честолюбний і добре вчився, за всі роки навчання в школі постійно був одним з кращих учнів. Поряд з цим він був спікером учнів і керівником шкільного джаз-оркестру (гра на саксофоні досі є свого роду його відмінною рисою). Ключовою подією в житті стала зустріч з президентом Джоном Ф. Кеннеді, коли він як делегат національної молодіжної організації в липні 1963 року удостоївся честі потиснути руку президентові у Вашингтоні. За його власним визнанням, це відвідування Білого дому справило на нього глибоке враження і сприяло вирішенню самому стати політиком.
Хоча він був членом Південної баптистської церкви, він навчався в престижному католицькому університеті Джорджтаун у Вашингтоні. Отримав стипендію, яка дозволила йому вчитися з 1968 по 1970 рік у Оксфорді. Після закінчення Єльського юридичного інституту, де він познайомився зі своєю майбутньою дружиною Хіларі Родхем, Клінтон повернувся в Арканзас. Його надзвичайна енергія - він сам фінансував своє навчання, одночасно підробляючи на трьох роботах, - і його видатні інтелектуальні здібності стали основою блискучої політичної кар'єри.
Після нетривалої викладацької діяльності в юридичному інституті арканзаська університету в Файеттвілле Клінтон в 1974 році активно вступив у політику. У третьому окрузі Арканзасу він претендував на місце в Конгресі від демократичної партії, але зазнав поразки. Перемога знаходиться на цій посаді республіканського суперника була незначною, так що політичний істеблішмент Арканзасу звернув увагу на "вундеркінда" Клінтона. У 1976 році Клінтон виграв на виборах міністра юстиції Арканзасу, а в 1978 році успішно балотувався на пост губернатора. У віці 32 років став наймолодшим губернатором в історії Сполучених Штатів.
Арканзас належав до найбідніших федеральним штатам США. У 1975 році він займав передостаннє місце перед Міссісіпі в статистиці доходів, в 1991 році штат піднявся на два місця і встав на 47-е місце; темп приросту становив 4,1%. Цей підсумок 11-річного правління Клінтона, на перший погляд, мало вражає, але зважаючи на великі структурних проблем штату не слід його і недооцінювати. Клінтон проводив доброзичливу по відношенню до підприємців політику з метою залучити інвестиції і таким чином створити або забезпечити робочі місця. Основним завданням вважав політику освіти. Долаючи запеклий опір, домігся видання великої програми реформ, і сьогодні Арканзас виділяє на душу населення більше коштів на освіту, ніж більшість інших штатів.
Коли 3 жовтня 1991 року Клінтон виставив свою кандидатуру на пост президента, він ще мало виділявся на федеральному політичному рівні. Він уже створив собі ім'я як один з найважливіших представників "нових демократів", т. Е. Утвореної переважно жителями півдня угруповання всередині демократичної партії, яка на противагу ліберальної ортодоксальності підкреслювала орієнтований на ефективність прагматизм, щоб повернути назад виборців середнього шару і білих робітників, в 80 -е роки перейшли до республіканців (так звані "демократи Рейгана"). "Забутий" середній шар, якому він в перспективі обіцяв полегшення податків, становив також найважливішу цільову групу передвиборної стратегії Клінтона. Пам'ятне вислів: "Дурень, вся справа в економік!" - Стало найпопулярнішим гаслом кампанії, поряд з численними соціально-політичними завданнями висуває в центр насамперед економічні вимоги майбутнього. Відповідно до цього після закінчення "холодної війни" Клінтон відвів зовнішній політиці, якої Рональд Рейган і Джордж Буш віддавали перевагу, підпорядковане значення. Він вважав, що торгова нація США зможе і в майбутньому здійснювати свої глобальні задачі тільки на базі потужного і конкурентоспроможного народного господарства. З огляду на економічний спад зі зростаючим числом безробітних і понижающимися реальними заробітками це звернення впало на благодатний грунт і допомогло Клин-гону несподівано завдати поразки нібито непереможному після перемоги у війні в Перській затоці Джорджу Бушу. При цьому явну користь приніс йому кандидат Росс Перо, безпартійний підприємець. який зміг записати на свій рахунок майже п'яту частину голосів виборців. Те, що ні Клінтон (43%), ні Буш (38%) не досягли абсолютного більшості, стало симптомом зростаючого невдоволення американців політикою обох партій.
Успішну передвиборну боротьбу, однак, затьмарило сумнів у щирості і твердості характеру Клінтона, яке і досі супроводжує його президентство. Поведінка під час війни у ​​В'єтнамі, позбавивши його від призову на військову службу, малопереконливо визнання, що студентом він курив марихуану, але не затягувався, до того ж його позашлюбна сексуальне життя, в якій він
 
, Здавалося, наслідує свого великого кумира Джону Ф. Кеннеді, широко обговорювалися ласої на сенсації пресою і часто яка буває святенницької публікою. Передане в суд звинувачення в сексуальному переслідуванні під час губернаторства і розслідування його ролі в темній справі з нерухомим майном, в яке була замішана також і Хіларі Родхем Клінтон, завдали значної шкоди моральному авторитету президента, хоча в обох випадках сумнівної є обгрунтованість пред'явлених звинувачень.
Рональд Рейган залишив важкий спадок, до якого належали, серед іншого, найвища в історії США державна заборгованість і щорічний дефіцит державного бюджету в більш ніж 200 мільярдів доларів з тенденцією до підвищення. З початку 90-х років державний бюджет щорічно обтяжувала виплата відсотків в розмірі близько 200 мільярдів доларів. Перед лицем цієї загрози ще уряд Буша почало вживати перші заходи до стримування гігантських державних боргів. Клінтон же в своєму звіті про стан нації 17 лютого 1993 року оголосив ліквідацію дефіциту першочерговою метою свого президентства. Він заявив про зниження дефіциту державного бюджету до 1997 року на 140 мільярдів доларів і після важких переговорів і голосування провів через сенат п'ятирічний бюджет, комбінуючи підвищення податків (переважно для груп з високим доходом) з скороченням витрат, з дивовижною наполегливістю приступив до зміцнення бюджету. Навіть якщо перевантажений багатьма компромісами проект бюджету здавався деяким в Конгресі недостатньо радикальним, то його видання все-таки представляло собою значний політичний успіх президента.
Запланований спочатку податок на енергію з далекосяжними еколого-політичними припущеннями виявився нездійсненним. Віце-президент Ел Гор, що належить до найвизначнішим політикам-екологам своєї екологічно все ще безтурботної країни, висловився за такий податок на споживання енергії, який був принципово схвалений президентом. Однак залишається тільки відзначити, що політика захисту навколишнього середовища адміністрації Клінтона поки що не виправдала покладених на неї сподівань.
На думку багатьох експертів в області економіки, бюджетно-політичні посилки уряду Клінтона значно вплинули на кон'юнктурне оздоровлення американського господарства. Після трьох рецесивних років економіка США з 1993 року знову досягла темпу приросту від 2 до 3%. Тенденція підйому проявляється також у формі низького індексу інфляції, створення численних нових робочих місць і в снижающемся числі безробітних. Реальні доходи, проте, залишаються набагато нижче рівня початку 80-х років.
Основним внутрішньополітичним пунктом на порядку денному Клінтона була корінна реформа охорони здоров'я за допомогою введення загального страхування на випадок хвороби. В першу чергу повинні були контролюватися стрімко зростаючі витрати в охороні здоров'я, частка яких в державному бюджеті з 1965 по 1992 рік зросла з 2,6 до 16%. Президент доручив своїй дружині керівництво робочою групою, відповідальною в Білому домі за реформи охорони здоров'я, і ​​відвів їй цим найважливішу і впливову функцію, яку коли-небудь офіційно здійснювала "перша леді". Таким чином, Хіларі Клінтон, яка має за своєю спиною успішну кар'єру адвоката і вже багато років активно діє в області освіти і соціальної політики, остаточно вийшла за рамки обов'язкової ролі "дружини на його стороні", тим більше, що Клінтон ще під час передвиборної боротьби підкреслив , що вона буде належати до кола його найближчих і найважливіших радників. Проект століття по докорінну реформу охорони здоров'я, як і слід було очікувати, натрапив на численні перешкоди, які перш за все стосувалися необхідного президентом участі роботодавців у витратах. Те, що Клінтон і його дружина наполягали на глобальну реформу під час, коли вже давно було ясно, що більшість в Конгресі буде виступати лише за окремі поправки в системі охорони здоров'я, було важкої політичною помилкою. Реформу не вдалося затвердити до виборів в Конгрес восени 1994 року, а після драматичного поразки демократів на проміжних виборах перспектива реалізації пропагованої Клінтоном концепції в даний термін його перебування на посаді президента звелася до нуля.
Більший успіх був уготований закону Клінтона по боротьбі зі злочинністю, який прийняли в кінці серпня 1994 року. З огляду на постійно зростаючої злочинності, насамперед у великих містах, пакет законів в цілому був визнаний терміново необхідним, хоча його окремі складові частини викликали сильні суперечки. Вони передбачали витрати в розмірі 30,2 мільярда доларів для прийому на роботу 100 000 нових поліцейських, розширення в'язниць і розробки урядових програм, як, наприклад, заборона 19 типів напівавтоматичної зброї, проти якого запекло бореться національна стрілецька асоціація. Злочинці, засуджені втретє, повинні автоматично отримувати довічне ув'язнення (як тільки вони засуджені федеральним судом), підлітки старше 13 років за певні злочини повинні бути засуджені не за кримінальним правом для неповнолітніх, а відповідно до загального кримінальним правом. Ще будучи губернатором в Арканзасі, Клінтон кілька разів підтверджував вироки до смертної кари і, схваливши "жорстку" позицію в області внутрішньої безпеки, характерну для "нових демократів", зайняв традиційно республіканську територію.
До ще також відкритим внутрішньополітичних проектів реформ президента відноситься ряд соціально-політичних заходів, особливо перебудова системи соціального забезпечення, інвестиційна програма по створенню нових робочих місць (перший проект бюджету передбачав для цього лише маленьку статтю), реформа фінансування передвиборної боротьби і створення національної


Білл Клінтон. Презентація 2016 скачати безкоштовно у форматі ппт
Скачати (2мб)

Білл Клінтон. Презентація 2016
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:08.09.2016, Переглядів:180, Категорія:Презентації
Скачали: 43 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ппт Білл Клінтон. Презентація 2016 повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0