abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Сподобався сайт? Додайте в закладки комбінацією клавіш Ctrl+D
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати База даних Access презентація

База даних Access презентація
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Ви можете запускати MS Access і завершувати її роботу будь-яким із стандартних способів, передбачених в середовищі Windows.
Обробки MS Об'єктом Access є файл бази даних, що має довільне ім'я, і ​​розширення .mdb. В цей файл входять основні об'єкти MS Access: таблиці, форми, запити, звіти, сторінки, макроси і модулі.
Розробка бази даних розбивається на наступні основні етапи.
Визначення мети створення бази даних. На першому етапі розробки бази даних необхідно визначити її призначення і як вона буде використовуватися. Порадьтеся з майбутніми користувачами бази даних. Разом з ними сформулюйте питання, відповіді на які ви і вони хочете отримувати за допомогою бази даних. Створіть ескізи звітів, які хотілося б отримати. Зберіть форми, які ви вже використовуєте для введення даних. У міру визначення призначення бази даних почне формуватися перелік необхідних даних. Знаючи це, можна визначити, які фактичні дані слід зберігати в базі даних і по яких тем розподіляються ці дані. Тем повинні відповідати таблиці, а даними - поля (стовпці) в цих таблицях.
Визначення потрібних полів у базі даних. Кожне поле містить певні фактичні дані. Наприклад, може знадобитися наступна інформація про замовників: назва компанії, адреса, місто, країна і номер телефону. Для кожного типу відомостей слід створити окреме поле. При складанні схеми полів на увазі наступні положення.
· Включайте всі необхідні відомості. Розбивайте інформацію на мінімальні логічні компоненти. Наприклад, імена співробітників зручно розбити на два поля - «Ім'я» і «Прізвище», що полегшить сортування за прізвищами.
· Не створюйте поля для даних, що складаються з декількох елементів. Наприклад, якщо створити в таблиці «Постачальники» поле «Товари», що містить перелік усіх товарів цього постачальника, будеттрудно знайти постачальників, що поставляють конкретний товар.
· Не рекомендується включати до таблиці дані, які є результатом виразу. Наприклад, в таблиці, що містить поля «Ціна» і «Кількість», не слід створювати поле, що містить твір значень цих полів.
· Не створюйте поля, що містять аналогічні дані. Наприклад, якщо створити в таблиці «Постачальники» поля «Товар!», «Товар2» і «ТоварЗ», буде важко знайти постачальників, що поставляють конкретний товар. Крім того, доведеться змінювати структуру бази даних, якщо з'явиться постачальник, що пропонує чотири товару. Досить буде одного поля для товарів, якщо помістити це поле в таблицю «Товари», а не в таблицю «Постачальники».
Визначення таблиць, які повинна містити база даних. Кожна таблиця повинна містити інформацію лише на одну тему. Список потрібних полів підкаже, які потрібні таблиці. Наприклад, якщо буде використовуватися поле «Дата Найма», воно належить темі відомостей про співробітників, тобто має міститися в таблиці «Співробітники». Будуть потрібні також таблиці «Клієнти», «Товари» і «Замовлення».
Визначення таблиць, до яких відносяться поля. При вирішенні питання, до якої таблиці повинно ставитися кожне поле, необхідно враховувати наступні принципи розробки.
· Включайте кожне поле тільки в одну таблицю.
· Не вмикайте поле в таблицю, якщо в результаті його додавання одні й ті ж дані будуть з'являтися в декількох записах цієї таблиці. Якщо виявляється, що поле таблиці містить багато повторюваних даних, це поле, ймовірно, вміщено не в ту таблицю. Наприклад, при включенні поля, що містить адресу замовника, в таблицю «Замовлення» ця інформація буде повторюватися в багатьох записах, якщо замовник буде робити різні замовлення. Якщо ж помістити адресу в таблиці «Клієнти», він з'явиться тільки один раз. Дані, що зберігаються тільки в одній таблиці, оновлюються тільки один раз. Це більш ефективно і, крім того, виключає можливість дублювання записів, що містять різні відомості.
Визначення полів з унікальними значеннями в кожному записі. Для зв'язування в Microsoft Access відомостей, що зберігаються в різних таблицях, наприклад, для зв'язування клієнта з усіма його замовленнями, кожна таблиця бази даних повинна містити поля або набір полів, однозначно визначають кожен запис. Таке поле чи набір полів називають первинним ключем.
Визначення зв'язків між таблицями. Після розбиття відомостей на таблиці і визначення полів первинного ключа необхідно вибрати спосіб, яким Microsoft Access буде знову об'єднувати пов'язані відомості. Для цього слід визначити зв'язки між таблицями бази даних Microsoft Access. При цьому корисно вивчити зв'язку в існуючій базі даних з добре організованою структурою, наприклад, у навчальній базі даних «Борей».
Удосконалення структури бази даних. Після створення потрібних таблиць, полів і зв'язків необхідно ще раз переглянути структуру бази даних і виявити можливі недоліки. Бажано це зробити на даному етапі, поки таблиці не заповнено даними.
Створіть таблиці в Microsoft Access, створіть між ними зв'язку і введіть в таблиці достатній обсяг даних для перевірки структури. Щоб перевірити зв'язку в базі даних, подивіться, чи вдається створити запити для отримання необхідної інформації. Створіть чорнові форми і звіти, подивіться, відображаються чи в них ті дані, що очікувалися. Виконайте пошук зайвих повторів даних і виключіть їх.
Введення даних і створення інших об'єктів бази даних. Якщо структури таблиць відповідають поставленим вимогам, то можна ввести всі дані. Потім можна створити всі необхідні об'єкти бази даних - запити, форми, звіти, сторінки доступу до даних, макроси і модулі.
Використання засобів аналізу в Microsoft Access. У Microsoft Access існують два інструменти, які допомагають удосконалити структуру бази даних Microsoft Access. Майстер аналізу таблиць дозволяє проаналізувати структуру таблиці, запропонувати відповідні нові структури і зв'язки, а також розділити таблицю на нові зв'язані таблиці, якщо це має сенс. Аналізатор швидкодії досліджує всю базу даних і дає рекомендації щодо її поліпшення, а також може виконати ці рекомендації.


База даних Access презентація скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2 мб)

База даних Access презентація
Загальний розмір: 2 мб
Загальні дані: Додано:01.09.2016, Переглядів:222, Категорія:Презентації
Скачали: 70 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt База даних Access презентація повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0