abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Шановний користувач рекомендуємо вам Зареєструватись! Користувачі сайту не бачуть реклами
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Балет презентація (2016)

Балет презентація (2016)
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Наприкінці Середньовіччя з'явився інтерес до класичного минулого, який привів до Ренесансу. Під час ренесансу увагу змістилося з товариства в цілому на окрему особистість. В результаті, в цей період на танцюристів стали дивитися як на ідеальних людей.

Найбільш видатні удосконалення в хореографії під час Ренесансу були проведені в містах-державах на території сучасної Італії. Балет виник при дворах як розвиток урочистих вистав, які ставилися під час свят для аристократів. Придворні музиканти і танцюристи разом брали участь в розвазі знаті.

Балет Ренесансу був набагато біднішими сучасного. Пачки і пуанти ще не були у використанні. Хореографія була створена на основі кроків придворних танців. Актори одягалися в костюми за тодішньою придворної моді. У ранніх балетах глядачі також могли брати участь в танцях в останній час.


Гравюра першої сцени в балет Комік-де-ла-Reine.
У 15-му столітті людей, яких можна було б назвати хореографами, було зовсім небагато. Зараз відомо лише про тих з них, які писали про танці, роботи інших загублені. Доменіко з П'яченци (Доменіко да П'яченца), або Доменіко Феррарскій (Доменіко да Феррара) був одним з таких хореографів. Разом зі своїми учнями Антоніо Cornazzano і Гульєльмо Ebreo він викладав танці дворянам. Доменіко написав одну роботу De Arte saltandi ін choreus ducendi (Про мистецтво танцю і ведення танців), яка була зроблена разом з його учнями. Доменіко, ймовірно, найбільш відомий хореограф епохи, так як після нього залишилося багато описів його робіт.


Балет презентація (2016) скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Балет презентація (2016)
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:02.09.2016, Переглядів:141, Категорія:Презентації
Скачали: 44 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Балет презентація (2016) повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0