abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Освіта
Ми в ВК
Сподобався сайт? Додайте в закладки комбінацією клавіш Ctrl+D
Головна » Файли » Освіта » Презентації

Скачати Альбер Камю. Чума презентація

Альбер Камю. Чума презентація
Скачати
Рейтинг:
5.0
Поділитися:

Роман являє собою свідчення очевидця, який пережив епідемію чуми, що вибухнула в 194 ... році в місті Орані, типовою французької префектурі на алжирському березі. Оповідання ведеться від імені доктора Бернара Ріє, який керував протичумними заходами в зараженому місті.

Чума приходить в це місто, позбавлений рослинності і не знає співу птахів, несподівано. Все починається з того, що на вулицях і в будинках з'являються дохлі щурі. Незабаром вже щодня їх збирають по всьому місту тисячами, В перший же день навали цих похмурих провісників лиха, ще не здогадуючись про небезпеку, що загрожує місту катастрофі, доктор Ріє відправляє свою давно страждає якоюсь недугою дружину в гірський санаторій. Допомагати по господарству до нього переїжджає його мати.

Першим помер від чуми воротар в будинку доктора. Ніхто в місті поки не підозрює, що обрушилася на місто хвороба - це чума. Кількість хворих з кожним днем ​​збільшується. Доктор Ріє замовляє в Парижі сироватку, яка допомагає хворим, але незначно, а незабаром і вона закінчується. Префектурі міста стає очевидна необхідність оголошення карантину. Оран стає закритим містом.

Одного вечора доктора викликає до себе його давній пацієнт, службовець мерії на прізвище Гран, якого доктор через його бідності лікує безкоштовно. Його сусід, Коттар, намагався покінчити життя самогубством. Причина, що штовхнула його на цей крок, Грану не ясна, проте пізніше він звертає увагу доктора на дивну поведінку сусіда. Після цього інциденту Коттар починає проявляти в спілкуванні з людьми незвичайну люб'язність, хоча раніше був відлюдним. У доктора виникає підозра, що у Коттар нечиста совість, і тепер він намагається заслужити прихильність і любов оточуючих.

Сам Гран - людина літня, худорлявої статури, боязкий, насилу підбирає слова для вираження своїх думок. Однак, як потім стає відомо доктору, він протягом вже багатьох років у вільні від роботи години пише книгу і мріє скласти воістину шедевр. Всі ці роки він відшліфовують одну-єдину, першу фразу.

На початку епідемії доктор Ріє знайомиться з приїхав з Франції журналістом Раймоном Рамбером і ще досить молодим, атлетичної статури людиною зі спокійним, пильним поглядом сірих очей на ім'я Жан Тарру. Тарру з самого свого приїзду в місто за кілька тижнів до подій, що розгортаються веде записну книжку, куди докладно вносить свої спостереження за жителями Орана, а потім і за розвитком епідемії. Згодом він стає близьким другом і соратником доктора і організує з добровольців санітарні бригади для боротьби з епідемією.

З моменту оголошення карантину мешканці міста починають відчувати себе, немов у в'язниці. Їм заборонено відправляти листи, купатися в морі, виходити за межі міста, що охороняється озброєними охоронцями. У місті поступово закінчується продовольство, чим користуються контрабандисти, люди подібні до Коттар; зростає розрив між бідними, вимушеними тягнути жебрацьке існування, і заможними жителями Орана, що дозволяють собі купувати на чорному ринку втридорога продукти харчування, розкошувати в кафе і ресторанах, відвідувати розважальні заклади. Ніхто не знає, як довго триватиме весь цей жах. Люди живуть одним днем.

Рамбер, відчуваючи себе в Орані чужим, рветься в Париж до своєї дружини. Спочатку офіційними шляхами, а потім за допомогою Коттар і контрабандистів він намагається вирватися з міста. Доктор Ріє між тим працює по двадцять годин на добу, доглядаючи за хворими в госпіталях. Бачачи самовідданість доктора і Жана Тарру, Рамбер, коли у нього з'являється реальна можливість покинути місто, відмовляється від свого наміру і примикає до санітарних дружинам Тарру.

У самий розпал епідемії, яка забирає величезну кількість життів, єдиною людиною в місті, задоволеним станом речей, залишається Коттар, оскільки, користуючись епідемією, збиває собі стан і може не хвилюватися, що про нього згадає поліція і відновиться розпочатий над ним судовий процес.


Альбер Камю. Чума презентація скачати безкоштовно у форматі ppt
Скачати (2мб)

Альбер Камю. Чума презентація
Загальний розмір: 2мб
Загальні дані: Додано:06.04.2016, Переглядів:475, Категорія:Презентації
Скачали: 80 раз
Схожі Презентації:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати ppt Альбер Камю. Чума презентація повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0