abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Інше
Ми в ВК
Шановний користувач рекомендуємо вам Зареєструватись! Користувачі сайту не бачуть реклами
Головна » Файли » Інше » Зразки юридичних документів

Скачати Договір позики (зразок)

Договір позики (зразок)
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Позика, кредит, позика - багато обивателі не бачать ніякої різниці між цими поняттями, вважаючи, що все це приблизно одне й те саме. Сутність бачиться приблизно такий: хтось узяв у кого-то в борг гроші або інші активи, і через якийсь час повернув його, як правило - зі сплатою належних відсотків. 

Однак фахівці проводять чітку межу між термінами "позика", "кредит" і "позика". У цій статті ми поговоримо про те, що являє собою позику і яка його економічна сутність. 

У загальному випадку позику означає передачу у власність грошових коштів або інших активів від позикодавця (так називається особа, що надала позику) до позичальника (так називається особа, що отримала позику), за умови подальшого повернення через певний проміжок часу. Причому предмет позики (так прийнято називати передані в борг гроші або інші активи) повинен бути повернутий у повному обсязі, а якщо це були речі - вони повинні бути в такій же кількості та відповідної якості. 

У цивільному праві для оформлення процедури позики передбачено складання договору позики. До речі, мало хто знає, що перший в історії договір позики був розроблений дуже і дуже давно - в 5 столітті, завдяки старанням римських юристів. Незважаючи на зовнішню простоту, цей документ грамотно відображав суть того, що відбувається: Згідно з ним позичальник, отримавши позику, зобов'язувався повернути його позикодавцеві в повному обсязі через зазначений у договорі період часу. 


Договір позики (зразок) скачати безкоштовно у форматі pdf
Скачати (200.0Kb)

Договір позики (зразок)
Загальний розмір:
Загальні дані: Додано:04.06.2016, Переглядів:250, Категорія:Зразки юридичних документів
Скачали: 3 раз
Схожі Зразки юридичних документів:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати pdf Договір позики (зразок) повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0