abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Інше
Ми в ВК
Шановний користувач рекомендуємо вам Зареєструватись! Користувачі сайту не бачуть реклами
Головна » Файли » Інше » Зразки юридичних документів

Скачати Договір купівлі-продажу земельної ділянки (зразок)

Договір купівлі-продажу земельної ділянки (зразок)
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Договір купівлі-продажу землі — це цивільно-правова угода, за якою од­на сторона (продавець) передає або зобов'язується передати земельну ділян­ку у власність іншій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов'язу­ється прийняти земельну ділянку і сплатити за неї певну грошову суму.

Які категорії земель можуть і не можуть бути предметом до­говору купівлі-продажу?

Відповідно до пункту 15 Перехідних положень ЗКУ, громадяни та юри­дичні особи, що мають у власності земельні ділянки для ведення селянського (фермерського господарства) та іншого товарного сільгоспвиробництва, а також громадяни України — власники земельних часток (паїв) не вправі до 1 січня 2007 року продавати чи іншим способом відчужувати належні їм зе­мельні ділянки та земельні частки (паї), окрім передачі у спадщину та при вилученні (викупі) землі для суспільних потреб.

Це означає, що громадяни України та юридичні особи, які мають держав­ний акт на право власності на земельну ділянку, надану саме для ведення то­варного сільгоспвиробництва, не мають права продати чи іншим способом передати іншій особі право власності на цю ділянку. Тип цільового призна­чення конкретної земельної ділянки зазначається у державному акті на пра­во власності на цю земельну ділянку.

На сьогоднішній день предметом договору купівлі-продажу можуть бути тільки земельні ділянки, надані для ведення особистого селянського господар­ства, присадибні земельні ділянки, ділянки для садівництва, дачного та гараж­ного будівництва. Однак слід пам'ятати, що сьогодні продати земельну ділянку сільськогосподарського призначення, надану, зокрема, для ведення особисто­го селянського господарства або садівництва, закон дозволяє лише покупцю — фізичній особі, яка є громадянином України (ч. 3 ст. 22, ч. 2 ст. 81, ст. 82 ЗКУ).


Договір купівлі-продажу земельної ділянки (зразок) скачати безкоштовно у форматі pdf
Скачати (256.9Kb)

Договір купівлі-продажу земельної ділянки (зразок)
Загальний розмір:
Загальні дані: Додано:04.06.2016, Переглядів:253, Категорія:Зразки юридичних документів
Скачали: 8 раз
Схожі Зразки юридичних документів:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати pdf Договір купівлі-продажу земельної ділянки (зразок) повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0