abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Ігри на PC
Ми в ВК
Допоможіть іншим користувачам обрати файл. Оцінюйте, діліться пишіть комментарі ваша думка важлива!
Головна » Файли » Ігри на PC » Action

Скачати Авторський анонс Mafia 3

Авторський анонс Mafia 3
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Розробник: Hangar 13
Видавець: 2K Games
Платформа: PC, PS4, XBOX ONE
Дата виходу: весна 2016 року.
 


Напевно деякі з вас, коли або цікавилися мафією - тієї самої, у якої свої звичаї, і правила. Італійська мафія входить до трійки найвідоміших кримінальних структур, поряд з китайською тріадою, і японської якудзи. Чи треба говорити, що згадка про мафію зустрічаються в багатьох медійних джерелах. Не обійшлося і без ігрової індустрії; є деяка кількість ігр де нам дають можливість вжитися в роль одного з представників цієї структури; однією з таких можливостей є гра Mafia: The city of lost Heaven, і абсолютно справедливо буде підкреслити, що це одна з кращих ігор про мафію; в ній чудово все: сюжет, сеттінг, персонажі - все!
Перша частина (The city of lost Heaven), що вийшла в 2002 році на PC, і пізніше портована на PS2 і XBOX стала проривний. Можна довго розписувати про те, яка вона прекрасна, але як говрят - краще одні раз побачити, ніж сто разів почути. Це історія про те, як в один день життя може різко змінити напрямок, а "пропозицію від якої неможливо відмовитися 'допоможе не втратити цей напрямок; історія про те, як в один прекрасний день все може закінчиться, не через безглузду випадковість, але від власної жадібності, і необдуманих дій. Мафія 2, що вийшла в 2010 році на PC, PS3, XBOX360 була вже настільки "гучною" як перша частина, але все одно знайшла своїх шанувальників. 2K CZECH блискуче впоралися з сюжетом, який все так само петляє як змія. Характерна так само для 2-ї частини так звана зміна епох, все це вкупі з прекрасною атмосферою робить гру незабутньою.
Цікаво, що проміжок з яким ігри серії бачили світло було досить великим, проте у випадку з третьою частиною, яка, після величезної кількості чуток і концепт-артов, Mafia III все-таки була анонсована. Місцем дії є сумно відомий Новий Орлеан, а протагоніст (який, до слова у всіх частинах завжди різний) Лінкольн Клей - ветеран війни у ​​В'єтнамі, який повернувся в своє місто, де в 60-х роках панувала рассовая дискримінація. Повернувшись, Лінкольн, на тлі расової дискримінації потрапляє в сутичку з місцевою італійською мафією, якої (як їм здалося) вдається позбавиться від нього, однак Лінкольн, після кульового поранення зумів вижити, і почав мстити. Зв'язок з минулими частинами, в Mafia III проглядається чітко, так наприклад ми зустрівшихся Віто Скалетта - головного героя Mafia II, якому на момент подій, що відбуваються буде 43 роки.
Але в кожній бочці меду є своя ложка дьогтю. справа ось у чому: з боку ігровий процес мало чим відрізняється від, наприклад GTA - все та ж їзда по місту, все ті ж перестрілки з укриття, та й розробник змінився - тепер це американська студія Hangar 13, то додає чималу частку скепсису в кінцевий результат. Тим не менше це Мафія - гра яку ми всі любимо і поважаємо. Хочеться сподіватися, що Hangar 13 вистачить амбіцій не втратити достойне ім'я серії, а нам - терпіння в очікування нової частини легендарної Мафії, яка вийде на РС, PS4, XBOX ONE.


Авторський анонс Mafia 3 скачати безкоштовно у форматі
Скачати ()

Авторський анонс Mafia 3
Загальний розмір:
Загальні дані: Додано:21.01.2016, Переглядів:524, Категорія:Action
Скачали: 0 раз
Схожі Action:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати Авторський анонс Mafia 3 повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Категорії
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0