abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU
Популярні в Фільми
Ми в ВК
Допоможіть іншим користувачам обрати файл. Оцінюйте, діліться пишіть комментарі ваша думка важлива!
Головна » Файли » Фільми » СЕРІАЛИ

Скачати Бородач 1,2,3,4,5 серія HDRip

Доступне в режимі online на сайті
Бородач 1,2,3,4,5 серія HDRip
Скачати
Рейтинг:
0.0
Поділитися:

Випущено: Comedy Club Production | 1 сезон 1-5 серії
Тривалість: ~ 00:25:00
Мова російська

Жанр: Комедія
Режисер: Заур Болотаєв
У ролях: Михайло Галустян, Деміс Карібідіс, Анна Уколова, Дмитро Нікулін

Про фільм: Привабливий, але невдачливий охоронець Олександр Родіонович Бородач вплутується разом зі своїми друзями в неймовірні історії, намагається підкорити серце стриптизерки Ірини Скоробейніковой, але неминуче виявляється в відділенні поліції, де його з пристрастю допитує начальник у виконанні резидента Comedy Club Деміса Карібідіса.

Найбільший гуманіст Нашої Раші, постійно оперує до таких почуттів як розуміння і прощення - рязанський хлопчина Саша, а якщо ви хочете познайомитися з ним більш офіційно, то, будь ласка, - Олександр Родіонович Бородач. Життя Бороданя хтось може і позаздрить - інтелект від частої зміни роботи не закисає, але в основному у Санька одні проблеми - завжди призводять Олександра Родіоновича Бороданя в міліцію.

 Олександр Родіонович Бородач - представник однієї з найпрестижніших у Росії професій - охоронець без ліцензії, той, кого чекають і в банку, і в шикарному ресторані, і в представницьких офісах. Про всі місцях роботи, куди занесла життя Бороданя ви дізнаєтеся, ознайомившись з відео Олександра Родіоновича, на цьому сайтик.

 Також про Сашу з Нашої Раші можна дізнатися, що він з Рязані, також побував паркувальником, любить стресів, відрізняє дудку від сопілки, ну, і головне, завсідника місцевого відділення міліції або краще сказати тепер - поліції.

А це Рязань, яка прославилася не тільки історичними пам'ятками, а й тим, що тут живе Олександр Родіонович Бородач, роль якого блискуче виконує Михайло Галустян. Він трохи гаркавить, тому своє прізвище вимовляє завжди з акцентом на букві р, що викликає у глядачів вибух сміху. Прославився ж Олександр Родіновіч тим, що з періодичністю один раз на три дні потрапляє в місцеве відділення міліції. За що? Завжди за різний і за один і той же одночасно. Справа в тому, що Бородач вибрав для себе професію, яка вимагає незвичайної сили волі і мужності - професію охоронця. Але не на одному з місць роботи він не може протриматися довше трьох днів, тому що завжди потрапляє в безглузді ситуації. Пристрасті просто киплять в цій людині - він одночасно і п'яниця і злодій, і наркоман і палкий коханець, токсикоман і жахливий дебошир. Все це не дає йому спокійно існувати і тому, влаштовуючись на нове місце роботи, він потрапляє в старі мережі і завдає шкоди тому підприємству, куди так недавно влаштувався. Коли співробітники поліції кажуть йому про збиток, який стався з його вини, він відповідає «Не херрра собі, я не в курсі». До речі в відділенні міліції він завжди потрапляє в непотрібному вигляді, йому страшенно хочеться пити або у нього болить голова з бодуна. Щоб його розповідь була хоч трохи послідовним, менти періодично дають йому профілактичні ляпаси. Їх він не називає крім як «сміття», за що отримує чергову порцію побоїв. Співробітники поліції вже зневірилися зробити з ним що-небудь, тому в кінці його плутано розповіді завжди запитують, що ж з ним тепер робити. Відповідь на це питання вже знає вся країна: «Зрозуміти та пррростіть».


Скріншот 1: Бородач 1,2,3,4,5 серія HDRipСкріншот 2: Бородач 1,2,3,4,5 серія HDRipСкріншот 3: Бородач 1,2,3,4,5 серія HDRip
Дивитися онлайн Бородач 1,2,3,4,5 серія HDRip
Дивитися онлайн Бородач 1,2,3,4,5 серія HDRip
Бородач 1,2,3,4,5 серія HDRip скачати безкоштовно у форматі торрент
Скачати (15.8Kb)

Бородач 1,2,3,4,5 серія HDRip
Загальний розмір:
Загальні дані: Додано:07.02.2016, Переглядів:366, Категорія:СЕРІАЛИ
Скачали: 29 раз
Схожі СЕРІАЛИ:
Рекомендуєм:
Комментарі до файлу скачати торрент Бородач 1,2,3,4,5 серія HDRip повна версія безкоштовно
avatar
Пошук
Навігація

Замовити файл(безкоштовно)

Топ

Написати нам/Авторські права/Мобільна версія

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0