abuse Правовласникам-(Abuse) Топ
MENU

Read on English

Авторські права

Ресурс ukr-files.net не займається розповсюдженням електронних версій файлів, а лише займається каталогізацією і колекціонуванням хешів файлів, що знаходяться на комп'ютерах наших користувачів і опублікованих ними ж.

Жоден з файлів, опис якого представлено на нашому сайті, фізично не може знаходитися і ні в якому разі не знаходиться на нашому сервері. Всі кнопки з написами типу «Скачати» ведуть на .torrent файли або на посилання до файлів які взято з відкритого доступу, які містять в собі лише хеш-суми оригіналів і відновити оригінальні файли по ним неможливо.

Інформація про файли на сайті ukr-files.net  були взяті з інтернету, розміщені у вільному доступі. Тому за їх зміст ми не несемо ніякої відповідальності!

Якщо ви - володар виняткових прав на відтворення / публічний показ / поширення / доведення до загального відома і ваші права можуть порушуватися, або якимось чином порушуються за допомогою використання нашого ресурсу, негайно зв'яжіться з нами, заповнивши форму Зворотного зв'язку або відправте повідомлення на наш емайл.

Ми тісно співпрацюєм з правовласниками і поважаєм іх права. Ваша скарга буде розлянута максимально протягом 6 годин. Файли порушуючі авторські права будуть негайно видалені!

Наш E-mail

murmon3d@bk.ru

 Форма  Зворотнього Звя'зку (Лист адміністратору)

Ваш E-mail *:
Тема листа:
Текст повідомлення *:

*До повідомлення приложіть посилання на документи які підтверждують ваші права на данний матеріал


 

Copyright (Send Abuse)

 

We do NOT have any copyrighted or illegal content on servers ukr-files.net, and we do NOT host torrent files on our servers. The torrent information we took from public sources. We are in correspondence with the Digital Millennium Copyright Act («DMCA«) and general international copyright laws.

However, we offer a service to remove torrents information from our website if the copyright holder of the content requests so. 

Send complaint if the site have files that infringe your copyright. Use E-mail or Form send a message .Your complaint will be considered the maximum for 6 hours. Files violating copyright will be immediately removed!

Admin E-mail

murmon3d@bk.ru

Form send a message (To administration)

Your E-mail *:
Name massege:
Text *:

* The message, Set link to documents proving your rights to given file